Windows 2000'de yazdırma ınternet'e genel bakış

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 248344 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Windows 2000'de ınternet yazdırması ınternet ınformation Services (IIS) yükleme tarafından otomatik olarak etkinleştirilir.

Windows 2000 tabanlı bir sunucuda paylaşılan tüm yazıcıları otomatik olarak ınternet yazıcı Protokolü (IPP) yazdırma iletişim kuralı kullanılarak erişilebilir hale getirilir. Çalışan Microsoft ınternet Explorer 4.01 ve daha sonra IPP yazdırma desteğiyle ınternet yazıcılarına yazdırma istemcileri. Windows 2000'in tüm sürümlerinde IPP yazdırma desteği olan ve Microsoft Windows 95 ve Microsoft Windows 98 istemcileri için bir eklenti olarak kullanılabilir. Windows 98/95 tabanlı istemcilerin ınternet yazdırma istemcisi aşağıdaki komutu kullanarak Windows 2000 Server CD-ROM'undan yükleyebilirsiniz:
\clients\win9xipp.cli\wpnpins.exe

Daha fazla bilgi

Istemciler, Web tarayıcısında (örneğin, http://redwood.corp.microsoft.com/printers veya http://redwood/printers) sunucu seçerek ınternet yazıcılarına göz atabilirsiniz.

Yazıcıya bağlanmak için Bağlan ' ı tıklattığınızda, sunucu (Bu sunucuda yüklü değilse), uygun sürücüyü içeren bir .cab dosyası otomatik olarak oluşturur ve gösterme ve yazdırma işlevselliğini sağlamak için bu sürücüyü yükler. Aksi halde, uygun sürücüyü yüklemek için istemde bulunulur. Bağlandıktan sonra izlemek ve Web istemcisinden yazıcı yönetme.

Tüm bir dizi Active Server Page denetlenmektedir (ASP) komut dosyaları. Bu komut dosyaları tarayıcının adres penceresinde görebilirsiniz. Bu ASP komut dosyaları ve ilişkili metadata, bilgisayarı her başlattığınızda otomatik olarak oluşturulur.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
196059<a1>Yazıcılar</a1> sanal klasörü açtığınızda, BIRIKTIRICI yeniden başlatılıncaya oluşturuldu.
222078Internet yazıcıları için yazıcı Sihirbazı güçleri HTTP bağlantısı ekleme
247574Gezici profiller ve ınternet yazdırma yüklenmişken uyumsuz

Özellikler

Makale numarası: 248344 - Last Review: 1 Şubat 2014 Cumartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo kbprint KB248344 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:248344

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com