ID článku: 2485443 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při spuštění aplikace Internet Explorer, můžete obdržet jednu z následujících chybových zpráv:

Aplikace Internet Explorer přestal pracovat.
Aplikace Internet Explorer došlo k problému a je třeba ji ukončit

Řešení

Chcete-li vyřešit tento problém, doporučujeme Yahoo! a Microsoft odinstalovat a znovu nainstalovat panel nástrojů Yahoo! Toolbar. Chcete-li to provést, klepněte na operační systém v tomto článku a postupujte podle pokynů:

Windows 7, Windows Server 2008 a Windows Vista

Windows XPProdukty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Odkazy

Upřesňující informace

Z důvodu některé změny, které byly provedeny v Yahoo! starší verze panelu nástrojů Yahoo! mohou způsobit aplikace Internet Explorer dojde k chybě.

Vlastnosti

ID článku: 2485443 - Poslední aktualizace: 22. června 2014 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 7
  • Windows Internet Explorer 8
  • Windows Internet Explorer 9
Klíčová slova: 
kbsmbportal kbmt KB2485443 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2485443

Dejte nám zpětnou vazbu