Makale numarası: 2485531 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bilgisayarınızı otomatik olarak Office Outlook 2007 güncelleştirmesi 2412171 indirdiyse birini veya tümünü Outlook 2007'de aşağıdaki sorunlardan biriyle karşılaşabilirsiniz:
 • Gezinti Bölmesi'nde e-posta klasörleri arasında geçiş yaparken bir gecikme oluyor
 • Otomatik Arşiv özelliği kullanılabilir
 • Internet e-posta hesabınızı güvenli parola doğrulaması (SPA) kullanmak üzere yapılandırılmış, ancak posta sunucusu SPA kimlik doğrulamasını desteklemez çünkü e-posta alırken veya gönderirken hatalarla.

Çözüm

Not Güncelleştirme 2412171 düzenlendi ve herkese 11 Ocak 2011'yeniden yayımlandı.

Bu sorunu gidermek için karşıdan yükleyip 2412171 güncelleştirmenin geçerli sürümü Microsoft Download Center'ı tıklatın. Güncelleştirmeyi edinme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
2412171 Office Outlook 2007 güncelleştirmesinin açıklaması: 11 Ocak 2011

Pratik Çözüm

Güncelleştirme 2412171'ın daha yeni sürümünü yüklemek istemiyorsanız bir geçici çözüm olarak önceden yüklenmiş bir güncelleştirmeyi 2412171 kaldırabilirsiniz. Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
Windows 7 ve Windows Vista için
 1. ' I tıklatın Başlat ve Denetim Masası' nı seçin.
 2. Windows 7'de, büyük simgeler veya küçük simgeleri için olan seçeneği işaretleyin Görünüm ölçütü ekranınızın sağ üst köşesinde bölümünde. Windows Vista için ekranınızın sol üst köşesinde Klasik görünümü seçin.
 3. Programlar ve Özellikler'iseçin.
 4. Sol gezinti bölmesinde seçin Yüklü güncelleştirmeleri görüntüle seçenek.
 5. Güncelleştirmeler listesinde, KB2412171 güncelleştirmesi arayın. Bu güncelleştirme tıklatarak seçin ve sonra tıklatın bulursanız Kaldırma seçenek. İstendiğinde, bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Video: bir güncelleştirme Windows 7 nasıl kaldırılır?


Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video1
UUID =b595872f-1fd9-4d88-9f53-72f87af83aa8 VideoUrl =http://aka.MS/foqmxo
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets video2Windows XP için
 1. ' I tıklatın Başlat ve Çalıştır.
 2. Türü appwiz.cpl ve sonra da Tamam' ı tıklatın.
 3. Seçmek için tıklatın Güncelleştirmeleri göster onay kutusunu tıklatıp işaretini değiştirin.
 4. Güncelleştirmeler listesinde, KB2412171 güncelleştirmesi arayın. Bu güncelleştirme tıklatarak seçin ve sonra tıklatın bulursanız Kaldır seçenek. İstendiğinde, bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Not Bu güncelleştirmeyi bulun ve kaldırın ve Outlook 2007'de performans sorunları yaşamaya devam ederseniz bu Bilgi Bankası makalesinde sağlanan adımları izleyin:

940226 -Outlook 2007'de performans sorunları nasıl giderilir

Özellikler

Makale numarası: 2485531 - Last Review: 19 Kasım 2013 Salı - Gözden geçirme: 9.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Office Outlook 2007
Anahtar Kelimeler: 
kbcip kbvideocontent kbmt KB2485531 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2485531

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com