Velká písmena pomocí pro názvy sfér protokolu Kerberos

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 248807 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Všechny domény Windows 2000 jsou také sférami protokolu Kerberos. Název sféry je však vždy všech velkých verze název domény. Neexistuje způsob, aby název sféry protokolu Kerberos, který se liší od názvu domény.

Další informace

Protože název domény Windows 2000 je také název domény DNS, je název sféry protokolu Kerberos pro název domény systému Windows 2000 vždy velkými písmeny. To následující doporučení pro používání názvů DNS jako názvy sféry v dokumentu protokolu Kerberos V 5 (RFC-1510). To se týká pouze spolupráce s jinými prostředích založených na protokolu Kerberos.

Vlastnosti

ID článku: 248807 - Poslední aktualizace: 31. října 2006 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo kbnetwork KB248807 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:248807

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com