Büyük harfler için Kerberos bölge adları kullanma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 248807 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Tüm Windows 2000 etki alanlarında, Kerberos bölgeleri de yararlıdır. Ancak bölge adı her zaman tüm büyük etki alanı adı sürümüdür. Etki alanı adından farklı bir Kerberos bölge adı için bir yolu yoktur.

Daha fazla bilgi

Windows 2000 etki alanı adını da bir DNS etki alanı adı, Windows 2000 etki alanı adı için Kerberos bölge adı her zaman büyük harf olduğundan. Bu öneri, V 5 Kerberos iletişim kuralı belgesi (RFC-1510) bölge adları olarak DNS adları kullanımı izler. Bu yalnızca, diğer Kerberos tabanlı ortamlarda birlikte çalışabilirliğini etkiler.

Özellikler

Makale numarası: 248807 - Last Review: 31 Ekim 2006 Salı - Gözden geçirme: 1.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbnetwork KB248807 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:248807

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com