Terminal łatwe drukowanie w usługach nie jest obsługiwany, jeśli formant ActiveX usługi Podłączanie pulpitu zdalnego jest uruchamiany w WOW64

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Zamknij Zamknij
Numer ID artykułu: 2493888 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Streszczenie

Łatwe drukowanie serwera terminali nie jest obsługiwany, jeśli formant ActiveX usługi Podłączanie pulpitu zdalnego jest uruchamiany w emulatorze WOW64. To zazwyczaj występuje po uruchomieniu aplikacji 32-bitowa, która wywołuje Mstscax.dll i jest 64-bitowy system operacyjny. Spowoduje to formant uruchamiana zwirtualizowanego środowiska 32-bitowe (WOW64).

Łatwe drukowanie w usługach terminalowych nie będą działać w tej konfiguracji.

Więcej informacji

Za pomocą sterownika Łatwe drukowanie usług terminalowych
http://technet.microsoft.com/en-us/library/ff519199 (WS.10) .aspx
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2493888 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows Vista Enterprise 64-bit edition
  • Windows Vista Ultimate 64-bit edition
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2493888 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2493888

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com