Popis aktualizácie doplnku Microsoft Silverlight: február 14, 2011

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2495644 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Microsoft Silverlight je cross-browser, Multi-životné prostredie plug-in, ktorý prináša ďalšiu generáciu Microsoft .NET-založené z médií a bohatých interaktívnych aplikácií pre web. Tento článok popisuje Silverlight 4 všeobecné rozdelenie verzia 4.0.60129.0. Táto aktualizácia bola vydaná na február 14, 2011.

Informácie o aktualizácii doplnku Silverlight

Aktualizácia je k dispozícii pre Microsoft Silverlight. Táto aktualizácia ponúka nový stavať (verzia 4.0.60129.0), ktorý je upgrade na predchádzajúce verzie doplnku Silverlight. Táto aktualizácia je súčasťou aktuálneho Silverlight inštalatérov. Ak počítač nemá nainštalovaný doplnok Silverlight, Inštalátor ponúkne vám Microsoft Update alebo od Windows Server Update Services (WSUS). WSUS Feature Pack bude čoskoro k dispozícii.

Informácie o inštalácii

Táto aktualizácia je k dispozícii z týchto zdrojov.

Lokalitu doplnku Silverlight

Inštalátor doplnku Silverlight obsahuje všetky predchádzajúce aktualizácie okrem tejto aktualizácie. Ak chcete nainštalovať najnovšiu verziu doplnku Silverlight na vašom počítači, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:

Služba Microsoft update

Táto aktualizácia je tiež k dispozícii pre užívateľov Microsoft Update. Ak máte staršiu verziu Silverlight nainštalovaný na vašom počítači, táto aktualizácia bude ponúkaný ako "Aktualizácia doplnku Microsoft Silverlight (KB 2495644)."

Ako odinštalovať doplnok Silverlight

Kliknite sem, ak chcete zobraziť alebo skryť podrobné informácie

Ako skryť túto aktualizáciu tak, aby sa nezobrazí znova

Kliknite sem, ak chcete zobraziť alebo skryť podrobné informácie

Ďalšie informácie

Otázky, ktoré sú stanovené touto aktualizáciou

Problém 1Pri prehrávaní obsahu pre doplnok Silverlight pomocou kodeku VC-1, časovej pečiatky sa zmenila na nesprávnu hodnotu. Tento problém sa vyskytuje pri časovej pečiatky obsahu je väčší ako 2 s výkonom 4.8nanoseconds. Keď sa vyskytne tento problém, môžu vyskytnúť nasledovné príznaky:
 • Pri prehrávaní obsahu, video nehrá správne. Však správne prehrať zvuk.
 • Pri prehrávaní obsahu v programe Windows Internet Explorer, na nižšej-leftcorner okna sa zobrazí hlásenie "Chyby na stránke". Ak dvakrát kliknete na túto správu,System.OverflowException Vyskytla sa výnimka a takto nasledujúcim zásobníkom volaní vzniká:
  mscorlib.dll!System.TimeSpan.Interval(double value, int scale) 
  System.Windows.dll!MS.Internal.XcpImports.ConvertCValueForManagedWithType(System.
  Type propertyType, ref MS.Internal.CValue outVal, int outDOType, bool 
  releaseObjectReference, bool deleteBuffer, MS.Internal.IManagedPeerBase fromObject 
  System.Windows.dll!MS.Internal.XcpImports.GetValue(MS.Internal.IManagedPeerBase 
  managedPeer, System.Windows.DependencyProperty property)         

Problém 2Microsoft Visual Studio IDE pády pri spustení aplikácie Silverlight, ktorá vplýva Pixel Shader v profiler výkon.

Problém 3Silverlight 4 nebude fungovať na 64-bitovej verzie Mozilla Firefox pre Mac OS X. Táto aktualizácia mení plug-in hostingu behavious. Táto aktualizácia umožňuje Silverlight beží ako 32-bit proces v 64-bitovej verzie Firefox pre Mac OS X.

Problém 4"6207" DRM chyba vyskytuje po inovácii Silverlight.

Problém 5Memory leak dôjde, ak to aplikácia Silverlight 4 má šablónu inline údajov v ovládacom prvku.
Ďalšie informácie o tomto probléme, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Pamäte únik problém s inline DataTemplates v XAML

Problém 6Nemôžete inovovať aplikáciu Silverlight 4 von-z-prehliadač sa zmenil názov aplikácie.

Problém 7Chyba média pre prúdy mediálnych údajov, ktoré presmerovaní informácie v ich údajov nie je správne liečená. Tento problém sa vyskytuje v určitých konfiguráciách staršej verzie Silverlight 4.

Funkcia, ktorá sa pridáva táto aktualizáciaTáto aktualizácia pridáva funkcie, ktorá zlepšuje Silverlight sieťové latencia až o 90 percent. Funkcia je určená pre Silverlight aplikácií, ktoré sú postavené s použitím doplnku Silverlight verzie 4.0.60129.0 alebo novšej verzie. Ďalšie informácie o používaní tejto funkcie vo vašej aplikácii, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2505882 Ako profitovať z lepšej HTTP stack latencia Silverlight 4 verzia 4.0.60129.0

Odkazy

Ďalšie informácie o doplnku Silverlight, navštívte nasledujúcich webových lokalít spoločnosti Microsoft:
Silverlight správy
Doplnok Microsoft Silverlight
Správa otázky o tejto aktualizácii, alebo zaslať akúkoľvek spätnú väzbu na Microsoft Silverlight vývojového tímu, navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Microsoft Connect
Produkty tretích strán spomínané v tomto článku vyrábajú spoločnosti, ktoré sú nezávislé od spoločnosti Microsoft. Spoločnosť Microsoft nepreberá žiadnu záruku za výkonnosť alebo spoľahlivosť týchto výrobkov.

Vlastnosti

ID článku: 2495644 - Posledná kontrola: 22. júna 2014 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Silverlight 4
Kľúčové slová: 
kbfix atdownload kbexpertiseadvanced kbinfo kbcip kbsurveynew kbmt KB2495644 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2495644

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com