Опис оновлення для Microsoft Silverlight: 14 лютого 2011

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2495644 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Введення

Microsoft Silverlight є крос браузер, мульти середовища Plug-In, що забезпечує наступного покоління на основі Microsoft .NET – медіа досвідом та Інтернет-програм для веб. У цій статті описано Silverlight 4 загальний розподіл реліз версії 4.0.60129.0. Це оновлення було випущено на 14 лютого 2011.

Відомості про оновлення Silverlight

Доступне оновлення для Microsoft Silverlight. Це оновлення пропонує новий побудувати (версія 4.0.60129.0), що це оновлення для ранішої версії Silverlight. Це оновлення входить у поточному Silverlight інсталяторів. Якщо ваш комп'ютер не має Silverlight встановлений, програма установки буде запропоновано вам Microsoft Update або по Windows Server Update Services (WSUS). Оновлення функцію WSUS буде доступна найближчим часом.

Відомості про інсталяцію

Це оновлення доступна з таких джерел.

Silverlight сайту

Silverlight інсталятор включає в себе всі попередні оновлення на додаток до цього оновлення. Щоб встановити найостаннішу версію Silverlight на комп ' ютері, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:

Microsoft update

Це оновлення також доступна користувачам Microsoft Update. Якщо у вас раніша версія Silverlight встановлений на вашому комп'ютері, це оновлення буде пропонуватися як "Оновлення для Microsoft Silverlight (KB 2495644)."

Як видалити Silverlight

Натисніть тут, щоб переглянути або приховати докладні відомості

Як приховати це оновлення, щоб не відображається знову

Натисніть тут, щоб переглянути або приховати докладні відомості

Додаткові відомості

Проблеми, які усуваються за оновлення

Випуск 1Під час відтворення вмісту для Silverlight, за допомогою кодека VC-1, штамп часу змінюється на некоректними. Ця проблема виникає, якщо позначка часу документа вмісту перевищує 2 до влади 4.8nanoseconds. Коли ця проблема виникає, можуть виникнути такі ускладнення:
 • Під час відтворення вмісту, відео правильно не відтворюються. Тим не менше, аудіо грати правильно.
 • Під час відтворення вмісту, у браузері Windows Internet Explorer, «Помилки на сторінку» повідомлення відображається на нижньому leftcorner вікна. Якщо ви двічі клацніть це повідомлення, заSystem.OverflowException виняткової та генеруються наступні наступні стека викликів:
  mscorlib.dll!System.TimeSpan.Interval(double value, int scale) 
  System.Windows.dll!MS.Internal.XcpImports.ConvertCValueForManagedWithType(System.
  Type propertyType, ref MS.Internal.CValue outVal, int outDOType, bool 
  releaseObjectReference, bool deleteBuffer, MS.Internal.IManagedPeerBase fromObject 
  System.Windows.dll!MS.Internal.XcpImports.GetValue(MS.Internal.IManagedPeerBase 
  managedPeer, System.Windows.DependencyProperty property)         

Випуск 2Microsoft Visual Studio IDE збої при відкритті Silverlight-застосунок, який має ефект Pixel Shader у виконанні profiler.

Випуск 3Silverlight 4 не буде працювати на 64-розрядні версії Mozilla Firefox для Mac OS X. Це оновлення змінює плагіна хостинг behavious. Це оновлення дає Silverlight, працювати як 32-розрядні процес в 64-розрядних версій Firefox для Mac OS X.

Випуск 4"6207" DRM помилка виникає після оновлення Silverlight.

Випуск 5Втрата пам'яті відбувається Якщо застосунок Silverlight 4 має шаблон inline дані в елементі керування.
Щоб отримати додаткові відомості про цю проблему відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:

Випуск 6Не можна оновити Silverlight 4-браузер застосування, якщо застосунок назва була змінена.

Випуск 7ЗМІ про помилки для потоки медіаданих, які перенаправлятися інформації в своїх даних не лікувати правильно. Ця проблема виникає в деяких конфігураціях попередні версії Silverlight 4.

Функцію що додали це оновленняЦе оновлення додає функція, яка покращує Silverlight мережеві затримки до 90%. Функція призначена для застосунків Silverlight, які будуються за допомогою Silverlight версії 4.0.60129.0 або новішої версії. Щоб отримати додаткові відомості про те, як використовувати цю функцію в додатках, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2505882 Як отримати користь з поліпшення HTTP стек затримки в Silverlight 4 версія 4.0.60129.0

Посилання

Щоб отримати додаткові відомості про Silverlight відвідайте такі веб-сайти корпорації Майкрософт:
Silverlight адміністрації
Microsoft Silverlight
Щоб повідомити про проблеми про це оновлення, або відправити будь-які Відгуки команда розробників Microsoft Silverlight, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
Microsoft підключення
Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. Корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2495644 - Востаннє переглянуто: 21 червня 2014 р. - Редакція: 2.0
Застосовується до:
 • Microsoft Silverlight 4
Ключові слова: 
kbfix atdownload kbexpertiseadvanced kbinfo kbcip kbsurveynew kbmt KB2495644 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2495644

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com