XADM: Principy Odstraněná položka zadržení a proces odstranění zpráv

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 249680 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek vysvětluje proces odstranění zprávy a metodu Exchange Server používá úchyt odstranit požadavky, když je vybrána možnost Odstraněná položka zadržení správcům Exchange Server porozumět tohoto procesu a plán pro tento proces odpovídajícím způsobem.

Další informace

Perspektiva klienta

Při konfiguraci profilu klienta k ukládání zpráv na serveru existuje zprávu ve složce a operace odstranění je požadováno, za normálních okolností zpráva přesunuta do složky Odstraněná. Při vyprázdněte složku Odstraněná je odeslán požadavek na zprávu odstranit Exchange Server úložiště informací. Odstranění zprávy z libovolné složky můžete také vynutit stisknutím kláves SHIFT + DELETE, zatímco vybrané zprávy.

Pokud profilu klienta je nakonfigurován pro doručení do souboru osobních složek (PST) místo do poštovní schránky Exchange Server, zprávu skutečně odstraněn ze složky Doručená po zkopírování zprávy do souboru PST místní namísto přesouvány do složky Odstraněná pošta. Další informace o zobrazení obsahu dumpster, který obsahuje položky, které byly odstraněny z jiných složkách než složky Odstraněná pošta, klepněte na následující číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
178630Použití serverů Exchange Server 5.5 nebo Exchange 2000 Server k obnovení položek, které nebyly před odstraněním v aplikaci Outlook přesunuty do složky Odstraněná pošta (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Perspektiva úložiště informací

Úložiště informací obdrží požadavek na zprávu v určité složce odkazuje ID zprávy odstranit, úložiště informací Určuje Pokud zprávy mají být zesvětlení odstraněny (označovaný také jako odstranění logické) nebo pevný odstraněn (také odkazované jako fyzické odstranění). Pevný odstranění zprávy je prováděno při splněna některá z následujících kritérií:
 • Klient požaduje konkrétně pevný odstranění.
 • Dobu uchování efektivní položky je nula.
 • "Vynutit pevné odstraní" označuje klíč registru je povoleno u úložiště veřejných nebo soukromých informací.
 • Brána je účet požaduje odstranění.
 • Účet požaduje odstranění je systém.

Měkký odstranění

Měkký odstranění je prováděno, pokud jsou splněny žádná kritéria pevný odstranění. Příznak nastavit na položce v tabulce MsgFolder označuje, že zpráva byla Měkký odstraněny ze složky. Počty zprávu pro poštovní schránky a složky jsou také aktualizovány. Zpráva v tomto okamžiku je k dispozici pro obnovení odstraněné položky.

Během další naplánované informace ukládat proces údržby, každé složky prozkoumal určit Pokud žádné zprávy logicky odstraněno, které složka obsahuje uplynulo doby uchování odstraněných položek. Doby uchování odstraněných položek pro úložiště soukromých a veřejných informací je nakonfigurována v programu Administrator Exchange Server. Pokud je nalezen takové zprávy, zprávu pevný odstraněny. Další informace o pevném odstranění naleznete v části "pevný odstranění" tohoto článku. Můžete také řídit informace plánování údržby úložiště pomocí programu Administrator Exchange Server.

Další informace o konfiguraci uchovávání odstraněných položek klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
246283XADM: Nastavení odstraněných doba zadržení zpráv mail v Exchange Server 5.5
Další informace o informace ukládat údržby a plánování, klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
159196XADM: Úkoly řízené IS plán údržby

Pevný odstranění

Při pevný je zpráva odstraněna, je okamžitě odebrána odkaz zprávy MsgFolder tabulky, které je mapování mezi položky v tabulce složky a tabulky zpráv. V tomto okamžiku zpráva je již k dispozici poštovní schránky, která obsahuje složky, přestože používáte obnovení odstraněné položky. Počet odkazů zprávy zkontrolován. Jakmile odkaz počet zpráv klesne na nulu, znamená, že žádné poštovní obsahuje kopii zprávy, položka provedené v tabulce DeletedMessages označuje, že zpráva je připravena odebrán z tabulky zpráv.

Během procesu další Vyčištění pozadí prozkoumal položky v tabulce DeletedMessages a odpovídající položky v tabulce zprávy jsou odstraněny. Tento proces probíhá standardně každou hodinu, ale tento plán můžete řídit úpravou následující položky registru:
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS \ParametersPublic\Background Vyčištění (hodnota v milisekundách)
 • HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\MSExchangeIS\ ParametersPrivate\Background Vyčištění (hodnota v milisekundách)
Další informace o procesu Vyčištění pozadí klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
159306XADM: IS IS Údržba úlohy není na plán

Závěr

Pokud povolíte a prodloužit dobu uchovávání odstraněných položek, bude třeba provést plánování kapacity Další. Následující příklad znázorňuje zprávy může být přítomen rozšířené trvání i po zprávy byly odstraněny uživatelem:
 • Uchování Odstraněná položka je nastavena pro 48 hodin.
 • Údržba úložiště informace nastavit spuštění mezi 3: 00 a 7: 00 hodin.
 • Vyčištění pozadí je nakonfigurován na spuštění každou hodinu.
V tomto příkladu Pokud odstranění zprávy na 8: 00 tak, zprávy není stane kandidátem pevný odstranění 48 hodin. Další postup údržba úložiště informací je naplánováno dokončení na 6 do, takže je zpráva pevný odstraněné (záznam není odebrána), 71 hodin.

Vlastnosti

ID článku: 249680 - Poslední aktualizace: 26. října 2006 - Revize: 4.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Server 5.5 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB249680 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:249680
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com