Hata iletisi, sunucu küme düğümü Windows 2000'e yükseltme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 249735 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bilgisayarınızı Windows 2000 Advanced Server için Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6 ' yükselttiğinizde, sistem olay günlüğüne aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Olay KIMLIĞI: 1089
Olay kaynağı: ClusSvc
Açıklama: Microsoft Kümeleme hizmeti bir kayıt defteri değeri sorgulanamadı. Değer adı ProductSuite oldu. Hata kodu 2'idi.

Neden

Bu sorun, Windows NT 4.0 Service Pack 6 paketinin ürün türü kayıt defterine yazmaz nedeniyle oluşabilir.

Not: Windows NT 4.0 Enterprise Edition Service Pack 6, Windows 2000 Advanced Server çalıştıran bir sunucu kümesindeki düğümlerden yükselttiğinizde, kayıt defterine, her iki düğümde de yazılan, kendi ürün grubu türünü sağlar. Daha sonra deftere naklet yükseltmenin parçası olarak, düğümün tüm düğüm limitini hesaplamak için ürün paketi bilgileri okur. Bu hizmet paketi yüklemeleri, bilgi yazmak için Windows NT 4.0 Service Pack 6 çalıştıran düğüm için okuma başarısız olur.

Çözüm

Kümeyi Windows 2000 düğümünde Küme hizmeti başarıyla başlatılırsa, bu hata iletisini yok sayabilirsiniz. Küme hizmetini başlatma kodunu doğru varsayılan değerleri kullanır.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 249735 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kberrmsg kbnetwork kbprb kbsetup KB249735 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:249735

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com