Chybová zpráva Kernel32 v Plánovači úloh (Mstask.exe) Terminal Server Edition

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 249860 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Když použijete, aby nástroje Plánovač úloh (Mstask.exe), který je součástí aplikace Internet Explorer 5 systému Microsoft Windows NT Server 4.0, Terminal Server Edition, a se naplánované úlohy v naplánovaném čase, může se zobrazit následující chybová zpráva v konzole nebo spuštěna buď ručně (pomocí příkazu Spustit):
Inicializace system \system32\kernel32.dll dynamické knihovny se nezdařila. Proces bude ukončen neobvykle.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože Mstask.exe vytvoří naplánované úlohy s CreateProcessAsUser() a používá token popisovač odkazující na popisovač pro přístupový token aktuálního prostředí uživatele. Toto je bezvýznamnou terminálového serveru a každý přístupový token obsahuje ID přihlášení, takže existuje neshoda ID přihlášení.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro aplikaci Internet Explorer verze 5.01. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
267954Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro Internet Explorer 5.01

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven aktualizací Internet Explorer verze 5.01 s aktualizací Service Pack 1.

Vlastnosti

ID článku: 249860 - Poslední aktualizace: 30. října 2003 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kberrmsg kbfix KB249860 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:249860
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com