Görev Zamanlayıcısı (Mstask.exe) Terminal Server Edition ile Kernel32 hata iletisi

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 249860 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

ınternet Explorer 5 ile Windows NT Server 4.0 Terminal Server Edition bulunan Görev Zamanlayıcı aracını (Mstask.exe) kullanın ve zamanlanmış bir görevi el ile (Çalıştır komutunu kullanarak) ya da başlatıldı veya çizelgelenen bir saatte konsol üzerindeki aşağıdaki hata iletisi görüntülenebilir:
Dinamik kitaplık system \system32\kernel32.dll başlatılamadı. Işlem anormal olarak sona eriyor.

Neden

Mstask.exe zamanlanmış görevler ile CreateProcessAsUser() oluşturur ve geçerli kullanıcı Kabuk, erişim simgesi için bir tanıtıcı başvurduğu token tanıtıcı kullanır çünkü bu davranış oluşur. Bu Terminal Server'da anlamsız ve bir oturum açma KIMLIK uyumsuzluğu; her bir erişim belirtecine bir oturum açma KIMLIĞI vardır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, ınternet Explorer sürüm 5.01 için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
267954En son Internet Explorer 5.01 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, ilk olarak ınternet Explorer sürüm 5.01 giderilmiştir Service Pack 1 '.

Özellikler

Makale numarası: 249860 - Last Review: 30 Ekim 2003 Perşembe - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Internet Explorer 5.01
  • Microsoft Internet Explorer 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kberrmsg kbfix KB249860 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:249860
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com