Správy sa neodosielajú úspešne v Exchange Server pri pokuse odoslať e-mailové správy pomocou čele Online ochrany pre výmenu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2498885 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Príznaky

Ak používate Microsoft Exchange Server a pokuse o odoslanie e-mailových správ prostredníctvom Microsoft čele Online ochrany pre Exchange (FOPE), správy sa neodosielajú úspešne.

Príčina

Tento problém sa vyskytuje, ak sa odchádzajúci prenos protokolu SMTP (Simple Mail) konfigurácia nie je usadený správne medzi Exchange Server a FOPE dátových centier.

Riešenie

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite nasledujúci článok Microsoft TechNet uistite sa, že konfigurácia Exchange Server pre odchádzajúcu poštu SMTP do FOPE je správne nakonfigurovaný:

Nastaviť E-mail filtrovanie

Vlastnosti

ID článku: 2498885 - Posledná kontrola: 14. júna 2013 - Revízia: 2.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Online Protection for Exchange
Kľúčové slová: 
vkbportal225 vkbportal230 kbmt KB2498885 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2498885

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com