Zdroje informací na webu programu Microsoft Silverlight nelze zobrazit v 64bitové verzi klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2500373 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

První příznak

Při použití programu Microsoft Silverlight spolu s webových prostředků, webových prostředků nelze zobrazit v 64bitové verzi klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook.

Příznaky 2

Pokud program Microsoft Silverlight není nainstalována v klientovi Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook, je k dispozici odkaz ke stažení programu Silverlight. Po klepnutí na odkaz zobrazit jedna z následujících chybových zpráv:

Chybová zpráva 1
Navigace zrušena
Chybová zpráva 2

Oprávnění byla odepřena

Příčina

Příčina 1

Program Microsoft Silverlight v prohlížeči 64-bit není podporováno. 64Bitová verze klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook zobrazí v prohlížeči pomocí prohlížeče 64-bit. 64Bitová verze programu Microsoft Silverlight však není k dispozici. Webové prostředky proto nejsou považovány za a nelze zobrazit.

Příčina 2

Po klepnutíInstalace programu Microsoft Silverlightpropojení, instalace je vykreslen uvnitř formuláře aplikace Outlook a neproběhne úspěšně.

Řešení

Řešení 1

32Bitová verze klienta Microsoft Dynamics CRM pro aplikace Microsoft Office Outlook slouží k zobrazení zdroje informací na webu programu Microsoft Silverlight.

Řešení 2

Nainstalujte program Microsoft Silverlight pomocí aplikace Internet Explorer.

Vlastnosti

ID článku: 2500373 - Poslední aktualizace: 25. února 2011 - Revize: 1.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 2011
  • Microsoft Dynamics Live CRM Professional Edition na těchto platformách
    • Microsoft Dynamics CRM for Microsoft Office Outlook
    • Microsoft Dynamics CRM for Microsoft Office Outlook with Offline Access
Klíčová slova: 
kbmbsmigrate kbsurveynew kberrmsg kbmt KB2500373 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2500373

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com