Nelze nastavit umístění ve službě Lync z virtuálního počítače nebo připojení ke vzdálené ploše

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2500669 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při pokusu o použití funkce nastavit umístění počítače ve službě Lync 2010 Microsoft nebo 2013 službě Lync Microsoft nedostupná (zobrazená šedě), je toto poleNastaveno umístění počítačea nelze nastavit lokaci.

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Obrazovka umístění počítače nastavit pole

DALŠÍ INFORMACE

To je očekávané chování. K tomuto problému dochází při instalaci nebo při přihlášení k službě Lync 2010 nebo službě Lync 2013 ve virtuálním počítači, nebo pomocí připojení ke vzdálené ploše.Pokud jste přihlášeni k připojení ke vzdálené ploše nebo virtuálního počítače, zakáže službě LyncNastavit umístěnípole, protože nelze přesně spoléhají na informace o umístění přes virtuální hostitele. Službě Lync používá ke zjištění umístění služby informace o umístění (LIS), založené na mapě sítě. Službě Lync pak automaticky publikuje umístění v organizaci. Však při použití virtuálního počítače nebo připojení k virtuálnímu počítači pomocí připojení ke vzdálené ploše, LIS nelze určit přesné lokace. Umístění je tedy k dispozici.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2500669 - Poslední aktualizace: 27. června 2014 - Revize: 31.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Lync Online
  • Microsoft Lync 2010
  • Microsoft Lync 2013
  • Microsoft Office Communications Online Dedicated
  • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 kbgraphxlink o365m kbgraphic kbmt KB2500669 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2500669

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com