Nie można ustawić lokalizacji w Lync z maszyny wirtualnej lub połączenia usług pulpitu zdalnego

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2500669 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Podczas próby użycia funkcji ustawienia lokalizacji w Microsoft Lync 2010 lub Microsoft Lync 2013 poleUstawienia lokalizacjijest niedostępne (wyszarzone), a nie można ustawić lokalizacji.

Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Zrzut ekranu z ustawienia lokalizacji pola

WIĘCEJ INFORMACJI

Jest to oczekiwane zachowanie. Ten problem występuje po zainstalowaniu lub zalogować Lync 2010 lub Lync 2013 na komputerze wirtualnym lub przy użyciu połączenia pulpitu zdalnego.Po zalogowaniu się do podłączania pulpitu zdalnego lub maszyny wirtualnej, wyłącza LyncUstawienie lokalizacjipola, ponieważ dokładnie nie można polegać na informacji o lokalizacji przez virtual host. Lync używa usługi informacje o lokalizacji (LIS) oparte na mapie sieci w celu wykrycia lokalizacji. Następnie Lync automatycznie publikuje swoją lokalizację w organizacji. Jednak podczas korzystania z maszyną wirtualną lub połączyć z maszyną wirtualną przy użyciu podłączania pulpitu zdalnego, LIS można dokładnie określić swoją lokalizację. W związku z tym lokalizacja jest niedostępna.

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2500669 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2014 - Weryfikacja: 6.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Lync Online
  • Microsoft Lync 2010
  • Microsoft Lync 2013
  • Microsoft Office Communications Online Dedicated
  • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 kbgraphxlink o365m kbgraphic kbmt KB2500669 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2500669

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com