Nemožno nastaviť polohu v Lync z virtuálneho stroja alebo Pripojenie vzdialenej skúsenosti s prácou s počítačom

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2500669 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri pokuse použiť funkciu nastaviť vaše umiestnenie v Microsoft Lync 2010 alebo Microsoft Lync 2013, poleNastaviť umiestnenieje nedostupné (neaktívne), a nemôžete nastaviť vašu polohu.

Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
Screen shot z poľa Set Your Location

ĎALŠIE INFORMÁCIE

To je očakávané správanie. Tento problém sa vyskytuje po inštalácii alebo sa prihlásiť na Lync 2010 alebo Lync 2013 na virtuálnom stroji alebo pomocou pripojenia k vzdialenej ploche.Keď ste prihlásení na Pripojenie vzdialenej skúsenosti s prácou s počítačom alebo virtuálny stroj, Lync zakážeNastaviť polohupole, pretože to nie je možné presne spoľahnúť na informácie o polohe prostredníctvom virtuálneho hostiteľa. Lync používa umiestnenie informácie služby (LIS) založený na mape siete zistiť vašu polohu. Potom Lync automaticky publikuje svoju polohu v organizácii. Však, keď používate virtuálny stroj, alebo pripojíte na virtuálnom stroji pomocou pripojenia k vzdialenej ploche, LIS nemožno presne určiť vašu polohu. Preto, umiestnenie je nedostupné.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2500669 - Posledná kontrola: 27. júna 2014 - Revízia: 5.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Lync Online
  • Microsoft Lync 2010
  • Microsoft Lync 2013
  • Microsoft Office Communications Online Dedicated
  • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 kbgraphxlink o365m kbgraphic kbmt KB2500669 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2500669

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com