Не вдалося встановити ваше місцезнаходження в Lync з віртуальної машини або підключення до віддаленого робочого стола

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2500669 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час спроби скористатися перевагою функцією встановити розташування у програмі Microsoft Lync 2010 або Microsoft Lync 2013,Встановити розташуванняполя є недоступна (сіра), і ви не можете налаштувати своє місцезнаходження.

Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Знімок екрана встановити розташування поля

Додаткові відомості

Це очікувана поведінка. Ця проблема виникає під Вільний час інсталяції або увійти в Lync 2010 або Lync 2013 на віртуальній машині або за допомогою віддаленого робочого стола.Якщо ви вже ввійшли в систему віддаленого робочого стола або віртуальної машини, Lync вимикає наУстановили місцезнаходженняполя, тому що воно точно не може покладатися на інформацію про місцезнаходження через віртуальних хостів. Lync використовує на розташування інформації служби (LIS) засновані на карті мережі, щоб визначити ваше місцезнаходження. Потім Lync автоматично публікує вашого місця розташування організації. Однак, коли ви використовуєте віртуальну машину, або підключення до віртуальної машини за допомогою віддаленого робочого стола, в LIS не вдається точно визначити ваше місцезнаходження. Таким чином, розташування недоступна.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2500669 - Востаннє переглянуто: 26 червня 2014 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft Lync Online
  • Microsoft Lync 2010
  • Microsoft Lync 2013
  • Microsoft Office Communications Online Dedicated
  • Microsoft Business Productivity Online Dedicated
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365022013 kbgraphxlink o365m kbgraphic kbmt KB2500669 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2500669

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com