Pokud přidáte účet, který je spuštěn CRMAppPool jako uživatel aplikace Microsoft Dynamics CRM ke zhroucení systému

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2500917 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud přidáte účet, který je spuštěn CRMAppPool jako uživatel aplikace Microsoft Dynamics CRM, dojde k chybě systému. Navíc může zobrazit chyby podobné následujícím:

SecLib::RetrievePrivilegeForUser se nezdařila - žádné role jsou přiřazeny uživateli. Vrátilo hr =-2147209463, uživatel: [userid]

Příčina

Ve výchozím nastavení při vytvoření uživatele CRM v aplikaci Microsoft Dynamics CRM, má uživatel žádné role zabezpečení. Protože mapování na účet služby aplikace CRM s nově vytvořený uživatelský účet služby aplikace CRM nemůže pracovat, cokoli. Proto se systém zhroutí.

Toto chování je záměrné. Vytvoření účtu, který je spuštěn CRMAppPool do uživatel aplikace Microsoft Dynamics CRM není podporováno.

Řešení

Ponechat účet služby aplikace CRM jako účet vyhrazené služby.

Další informace

Další informace jsou k dispozici v části "služby a služby IIS CRMAppPool fondu identitě oprávnění aplikace" příručce pro implementaci aplikace Microsoft Dynamics CRM 2011. Stáhnout program televize, navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID = 9886ab96-3571-420f-83ad-246899482fb4


Vlastnosti

ID článku: 2500917 - Poslední aktualizace: 15. února 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Dynamics CRM 2011
  • Microsoft Dynamics CRM 4.0
Klíčová slova: 
kbmbsmigrate kbsurveynew kbmt KB2500917 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2500917

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com