Błąd "Wystąpił nieznany błąd z Asystenta logowania w witrynie Microsoft Online Services" po uruchomieniu Azure Active Directory synchronizacji narzędzie Kreatora konfiguracji

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2502710 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

PROBLEM

Po uruchomieniu programu Microsoft Azure kreatora Active Directory Sync narzędzie konfiguracji, pojawi się następujący komunikat o błędzie:
Wystąpił nieznany błąd z Asystenta logowania w witrynie Microsoft Online Services. Kontakt z pomocą techniczną.

ROZWIĄZANIE

Aby rozwiązać ten problem, wykonaj następujące kroki:
 1. Kliknij przycisk Start, wpisz appwiz.cpl, a następnie naciśnij klawisz Enter, aby otworzyć elementu Programy i funkcje w Panelu sterowania.
 2. Odinstaluj program Microsoft Online Services Sign-In Assistant.
 3. Odinstaluj narzędzie Azure Active Directory Sync.
 4. Ponownie zainstaluj narzędzie Azure Active Directory Sync. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak to zrobić, przejdź doZainstalować lub uaktualnić narzędzie synchronizacji katalogów.
 5. Sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli błąd nadal występuje po wykonaniu kroków od 1 do 4, upewnij się, że jest uruchomiona usługa Microsoft Online Services Asystenta logowania w witrynie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:
  1. Kliknij przycisk Start, wpisz Services.msc, a następnie naciśnij klawisz Enter.
  2. Na liście usług upewnij się, że jest wpis w kolumnie Stan dla Microsoft Online Services Asystenta logowania w witrynieRozpoczęte.

WIĘCEJ INFORMACJI

Nadal potrzebujesz pomocy? Przejdź do Społeczności użytkowników usługi Office 365 witryny sieci Web lub Fora Azure usługi Active Directory witryny sieci Web.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2502710 - Ostatnia weryfikacja: 9 lipca 2014 - Weryfikacja: 12.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 Identity Management
Słowa kluczowe: 
o365 o365a o365e o365m o365022013 kbmt KB2502710 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł został przetłumaczony przy użyciu oprogramowania firmy Microsoft do tłumaczenia maszynowego i może być poprawiony przy użyciu technologii Community Translation Framework (CTF). Firma Microsoft udostępnia artykuły tłumaczone maszynowo, poprawione przez społeczność, a także tłumaczone przez tłumaczy profesjonalnych, aby zapewnić dostęp do wszystkich artykułów w bazie wiedzy w wielu językach. Artykuły tłumaczone maszynowo i poprawione mogą zawierać błędy pisowni, składniowe i gramatyczne. Firma Microsoft nie ponosi odpowiedzialności za żadne nieścisłości, błędy ani szkody spowodowane przez niepoprawne tłumaczenia zawartości ani przez korzystanie z niej przez klientów. Więcej o strukturze CTF: http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/pl.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to: 2502710

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com