Przycisk "Nowy" jest wyłączone podczas próby dodania nowego użytkownika w programie Microsoft Dynamics CRM Online

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 2503043 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas próby dodania użytkownika do programu Microsoft Dynamics CRM Online przycisku "Nowy" jest wyłączona.

Przyczyna

Ten problem występuje, gdy spożyły zakupionych licencji. Na przykład jeśli kupić 5 licencji podczas aktywacji i zaprosić czterech użytkowników organizacji Online programu CRM, spożyły wszystkich licencji (który + czterech nowych użytkowników). W tym momencie przycisk Nowy na stronie użytkownicy będą wyłączone.

Rozwiązanie

Aby zaprosić nowych użytkowników w organizacji CRM Online należy zakupić dodatkowe licencje. Tylko Administrator fakturowania organizacji CRM Online można zakupić dodatkowe licencje.

Jeśli jesteś administratorem fakturowania:

1. Kliknij przyciskUstawienia, kliknij przyciskAdministracjai kliknij przyciskZarządzanie subskrypcją.

2. Kliknij przyciskDodaj licencjeprzycisk.

3. Po dodatkowe licencje są kupowane nowy przycisk na stronie użytkownicy zostaną włączone zaprosić więcej użytkowników.Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2503043 - Ostatnia weryfikacja: 4 kwietnia 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Dynamics Live CRM Professional Edition
Słowa kluczowe: 
kbmbsmigrate kbsurveynew kbmt KB2503043 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2503043

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com