Microsoft Dynamics crm Online'de yeni bir kullanıcı eklemeye çalıştığınızda "Yeni" düğmesini devre dışı bırakılır

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2503043 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Dynamics crm Online'a kullanıcı eklemeye çalıştığınızda, "Yeni" düğmesini devre dışı bırakılır.

Neden

Satın aldığınız lisans tüketilen bu ortaya çıkar. Örneğin beş lisans etkinleştirme sırasında satın ve crm Online kuruluşunuzun dört kullanıcıları davet et, tüm lisanslarınızı (sizin + dört yeni kullanıcılar) tüketilen. Bu noktada, kullanıcıların sayfayı yeni düğmesini devre dışı bırakılacak.

Çözüm

crm Online kuruluşunuz için yeni kullanıcılar davet etmek için ek kullanıcı lisansları satın almanız gerekir. crm Online kuruluşunuzun yalnızca Fatura Yöneticisi ek lisans satın alabilirsiniz.

Fatura yöneticisi iseniz:

1. TıklatınAyarları,'ı tıklatınYönetim' ı tıklatınAbonelik yönetimi.

2. TıklatınLisansları eklemedüğme.

3. Ek lisans satın sonra kullanıcıların sayfa üzerinde yeni düğmesini daha fazla kullanıcı davet etmek için etkinleştirilecek.Not Bu, doğrudan Microsoft destek kuruluşu tarafından oluşturulan bir “FAST PUBLISH” makalesidir. Buradaki bilgiler, ortaya çıkan sorunları gidermek üzere olduğu gibi sağlanmaktadır. Mümkün olduğu kadar hızlı sunulmasının bir sonucu olarak malzemelerde yazım hataları bulunabilir ve bunlar bildirimde bulunulmadan daha sonra düzeltilebilir. Diğer hususlar için Kullanım Koşulları’na bakın.

Özellikler

Makale numarası: 2503043 - Last Review: 4 Nisan 2011 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Dynamics Live CRM Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmbsmigrate kbsurveynew kbmt KB2503043 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2503043

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com