Ovládací prvok ActiveX sa nevyskytne podľa očakávania v zošite programu Excel 2010, keď môžete Odkryť stĺpce, ktoré zahŕňajú kontrolu

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2503335 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PRIZNAKY

Uvažujme o nasledujúcom prípade:
 • Môžete pridať ovládací prvok ActiveX do zošita programu Microsoft Excel 2010.
 • Môžete skryť stĺpce, ktoré obsahujú ovládacieho prvku ActiveX.
 • Zošit uložte a potom ho zatvorte.
 • Otvorte zošit a potom môžete Odkryť stĺpce, ktoré obsahujú ovládacieho prvku ActiveX.
V tomto scenári ovládacieho prvku ActiveX sa nevyskytne v Odkryť stĺpce ako sa očakávalo.

RIESENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, uplatňovať nasledujúce aktualizácie:
2475876 Popis balík s rýchlou 2010 programu Excel (program excel-x-none.msp): 22. február 2011

Poznámka Tento balík s rýchlou iba bráni tohto problému vyskytujúceho sa súbory vytvorené po uplatnení rýchlu opravu. Preto všetky súbory, ktoré majú tento problém by byť obnovené po uplatnení rýchlu opravu.

Informácie o kľúči databázy Registry

Dôležité Tento odsek, metóda alebo úloha obsahuje kroky, ktoré Vás navedú, ako upraviť databázu registry. Avšak, môžu spôsobiť vážne problémy ak databázu registrov upravíte nesprávne. Preto sa uistite, že ste postupovali správne. Doporučujeme zálohovať databázu registrov skôr, ako zmeníte jej hodnoty. Potom, môžete obnoviť databázu registrov, ak sa vyskytne problém. Ďalšie informácie o zálohovaní a obnovení databázy registrov nájdete po kliknutí na nasledovné číslo článku publikovaného v Microsoft Knowledge Base:
322756 Ako zálohovať a obnovovať databázu registry v systéme Windows

Ak nainštalujete balík s rýchlou, aby sa nám umožní rýchlu opravu pre vás, prejdite na ”Fix it"časť. Ak chcete umožniť rýchlu opravu sami, choďte na "MáloAk chcete poskytnúť spätnú väzbu alebo nahlásiť problémy s týmto riešením, prosím zanechajte komentár na "

Fix itS cieľom umožniť rýchlu opravu automaticky, kliknite na tlačidlo Opraviť tlačidlo alebo prepojenie. Kliknite na tlačidlo spustiť v Prevzatie súboru dialógové okno a postupujte podľa pokynov v sprievodcovi ho opraviť .


Tento problém
Microsoft Fix it 50788


Poznámky
 • Tento sprievodca bude len v anglickom jazyku. Avšak, automatické opravy fungujú aj pri iných jazykových verziách systému Windows.
 • Ak nie ste na počítači, ktorý má problém, uložte Fix it riešenie na flash disk alebo CD a potom ho spustite na počítači, ktorý má problém.

Potom prejdite na "Opravil sa problém?Ak chcete poskytnúť spätnú väzbu alebo nahlásiť problémy s týmto riešením, prosím zanechajte komentár na "Málo

Po nainštalovaní balíka rýchlej opravy postupujte nasledovne umožniť rýchlu opravu:
 1. Kliknite na položku ŠtartOK spustiť, zadajte program Regedit v Otvorené a potom kliknite na a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
 2. Vyhľadajte a kliknite na nasledujúci podkľúč databázy registry:
  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\14.0\Excel\Options
 3. Vývojár Upraviť ponuku, ukážte na NovéTlačidlo Microsoft Office Hodnota DWORD.
 4. Typ LegacyAnchorResizea stlačte kláves ENTER.
 5. V table s podrobnosťami kliknite pravým tlačidlom myši LegacyAnchorResizeTlačidlo Microsoft Office Upraviť.
 6. Do pola hodnota údaje zadajte 1Tlačidlo Microsoft Office a potom presuňte na snímke nakreslite ovládací prvok..
 7. Editor databázy Registry výstupu.

Opravil sa problém?

 • Skontrolujte, či sa daný problém vyriešil. Ak sa problém vyriešil,skončili ste s touto sekciou. Ak sa problém nevyriešil, môžete kontaktovať technickú podporu.
 • Ocenili by sme vašu spätnú väzbu. Poskytujú spätnú väzbu alebo ohlási všetky problémy s týmto riešením, prosím zanechať komentár k "Fix it"blog alebo nám pošlite " blogu alebo nám pošlite.

STAV

Spoločnosť Microsoft potvrdila, že ide o problém v produktoch spoločnosti Microsoft, ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".

Vlastnosti

ID článku: 2503335 - Posledná kontrola: 18. júna 2012 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Excel 2010
Kľúčové slová: 
kbqfe kbexpertiseinter kbsurveynew kbhotfixallversions kbfixme kbmsifixme kbmt KB2503335 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2503335

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com