Hata "Office veritabanı zarar görmüş. Siz veritabanı yardımcı programı'nı çalıştırabilmeniz için msn Messenger ve tüm Microsoft Office programlarını çıkmak istiyor musunuz?"kullanırken veya Entourage Mac 2008 başlatma

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2505386 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Mac ya da görünümü e-postalar için Microsoft Entourage'ı başlatmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:

Office veritabanı zarar görmüş. Veritabanı yardımcı programı'nı çalıştırabilmeniz için msn Messenger ve tüm Microsoft Office programlarını çıkmak istiyor musunuz?

Çözüm

Yöntem 1: tüm uygulamalardan çıkın

Entourage başlamadan önce tüm uygulamadan çıkın. Bunun, Finder'da yapmak için tıklatınApplesonra seçinÇıkmaya zorlama. Finder dışında çalışan tüm uygulamalardan çıkın. Gelmesi için çıkmaya zorlama penceresini çalıştıramazsanız, basılı tutunKomutuveSeçenekanahtarları ve ENTER tuşuna basınESCklavyenizde. "Zorla uygulamadan Çık" penceresinde uygulamayı seçin ve sonra zorla Çık'ı seçin.

Örneğin, aşağıdaki resimde Bluetooth Dosya Değişimi apllication çalışıyor. Uygulamanın çalışmasını durdurmak için onu seçin ve sonra zorla Çık'ı tıklatın. Birden çok uygulama varsa, bunu seçin ve zorla Çık'ı tıklatın. Yalnızca Finder kuvvet uygulamadan Çık penceresinde gördüğünüz kadar devam eder.

Bu resmi kapatBu resmi aç
2505385


Sorun devam ederse, sonraki adıma geçin.

Adım 2: Yükleyin ve en son Entourage güncelleştirmesini yükleyin


En son güncelleştirme yoksa, bu makalede açıklanan sorunla karşılaşabilirsiniz.
Güncelleştirmenin hangi sürümünün yüklü olduğunu görmek için Entourage'ı açın. TıklatınWordsonra seçinWord hakkında.Yazılım sürümünü not edinWord hakkındapencere.(Sürüm şöyle görünebilir12.2.8). TıklatınYardımiGüncelleştirmeleri denetleyin,'ı tıklatınGüncelleştirmeleri denetleyin. Güncelleştirmesini karşıdan yükleyip kurun.

Office Mac veya Entourage güncelleştirmeleri karşıdan yükleme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:

323601Bir Macintosh bilgisayarda bir Microsoft ürününün en son sürümünü edinme

Sorun devam ederse, sonraki adıma geçin.

Adım 3: Entourage veritabanını yeniden


Entourage veritabanını yeniden oluşturmak için Microsoft Bilgi Bankası makalesi açın ve 2, 3 ve 4 adımı gerçekleştirin.

268322Nasıl çoğu sorunlarını çözmek Mac ve Mac 2004 için Entourage için Entourage 2008'de kimlik veritabanı yeniden

Özellikler

Makale numarası: 2505386 - Last Review: 16 Şubat 2011 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Entourage 2008 for Mac
Anahtar Kelimeler: 
dftsdahomeportal kbmt KB2505386 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:2505386

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com