MS11-023: Popis aktualizace zabezpečení pro aktualizaci Office 2004 for Mac verze 11.6.3: 12. dubna 2011

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2505924
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Společnost Microsoft vydala bulletiny zabezpečení MS11-021, MS11-022 a MS11-023, které obsahují všechny podstatné informace o aktualizaci zabezpečení pro systém Microsoft Office 2004 for Mac. Chcete-li zobrazit celý obsah bulletinů zabezpečení, navštivte následující weby společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS11-021.mspx
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS11-022.mspx
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/MS11-023.mspx

Podrobné informace o aktualizaci

Tato aktualizace zlepšuje zabezpečení. Obsahuje opravy chyb zabezpečení, které mohou útočníci zneužít k přepsání obsahu paměti počítače pomocí škodlivého kódu. Další informace naleznete v bulletinech zabezpečení zmíněných výše v tomto dokumentu.

Požadavky

Před instalací aktualizace pro systém Office 2004 for Mac 11.6.3 se ujistěte, že počítač používá operační systém Mac OS X 10.2.8 (Jaguar) nebo novější verzi operačního systému Mac OS X.

Chcete-li ověřit, zda počítač splňuje tuto nezbytnou podmínku, klikněte v nabídce Apple na příkaz About This Mac (O tomto počítači).

Dále musí být před instalací aktualizace systému Microsoft Office 2004 for Mac verze 11.6.3 v počítači nainstalována aktualizace systému Microsoft Office 2004 for Mac verze 11.6.2. Chcete-li ověřit, zda je nainstalovaná aktualizace systému Microsoft Office 2004 for Mac verze 11.6.2, postupujte takto:
  1. V nabídce Go (Přejít) klikněte na příkaz Applications (Aplikace).
  2. Otevřete složku Microsoft Office 2004 a potom otevřete složku Office.
  3. Klikněte na soubor Microsoft Component Plugin.
  4. V nabídce Soubor klikněte na příkaz Získat informace.
  5. Klikněte na kartu Obecné. Zobrazí se informace o verzi.

Získání této aktualizace

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:

Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Stáhnout
Stáhnout balíček aktualizace Microsoft Office 2004 for Mac 11.6.3

Datum vydání: 12. dubna 2011

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Tento soubor byl zkontrolován na výskyt virů. Společnost Microsoft použila ke kontrole tohoto souboru nejnovější antivirový software, který byl v době jeho publikování k dispozici. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Poznámky:

  • Aktualizace Office 2004 for Mac 11.6.3 je také k dispozici prostřednictvím funkce Microsoft AutoUpdate. Jedná se o program, který automaticky udržuje software společnosti Microsoft v aktuálním stavu. Pokud chcete použít funkci AutoUpdate, spusťte nějakou aplikaci systému Microsoft Office. Potom v nabídce Help (Nápověda) klikněte na příkaz Check for Updates (Zkontrolovat aktualizace).

    Další informace o zdrojích informací pro systém Office 2004 for Mac nalezete na následujícím webu společnosti Microsoft:
    http://www.microsoft.com/mac

Aktualizované soubory

Tato aktualizace přidá nebo změní soubory aplikací systému Office uvedené v následující tabulce. Po instalaci aktualizace můžete porovnat čísla verzí těchto souborů a ověřit, zda byly nainstalovány nebo aktualizovány. Chcete-li zobrazit číslo verze souboru, vyberte jej v nástroji Hledání a v nabídce Soubor klikněte na příkaz Získat informace. Úplnou instalační cestu jednotlivých aktualizovaných souborů dále můžete zjistit zobrazením souboru protokolu aktualizačního programu, který naleznete ve složce Microsoft Office 2004/Updater Logs.
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
SouborVerze
Microsoft Excel11.6.3
Microsoft Word11.6.3
Microsoft PowerPoint11.6.3

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 2505924 - Poslední aktualizace: 19. dubna 2011 - Revize: 2.0
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbbug kbsecurity kbsecbulletin kbsecvulnerability kbexpertiseinter kbsurveynew KB2505924

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com