Zpráva "jeden nebo více uživatelů přidělených licencí k nutné zachovat Online poštovní schránky serveru Exchange nebo aplikace archivu" na stránce Uživatelé portálu služeb Office 365

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2506570 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

PROBLÉM

Při zobrazení na stránce Uživatelé portálu služeb Office 365 ve službách Microsoft Office 365, zobrazí následující zpráva:
Jeden nebo více uživatelů potřebovat přidělených licencí za účelem udržení poštovní schránky na serveru Exchange Online. Vytvořit nové zobrazení a vyberte "Uživatelé s poštovními schránkami a žádné licence." Vyberte všechny uživatele v seznamu a potom klepněte na tlačítko "Upravit" přiřazení licencí.

Navíc můžete zaznamenat následující příznaky:
 • Uživatelé, kteří byly vytvořeny ve středisku pro správce serveru Exchange nebo v Online prostředí PowerShell Exchange chybí licence Exchange Online.
 • Ztráta náhlé poštovní schránku pro uživatele, kteří byly vytvořeny v Exchange admin či Online PowerShell serveru Exchange.

PŘÍČINA

K tomu dochází, pokud jsou vytvořeny uživatelské poštovní schránky v Exchange admin centru a uživatelé nejsou dosud přiřazena licence.

ŘEŠENÍ

Vytvoření zobrazení na portálu služeb Office 365, chcete-li zobrazit seznam uživatelů, kteří mají poštovní schránky, ale kteří nemají licenci. Postupujte následujícím způsobem
 1. Přihlaste se k portálu (Office 365https://Portal.Office.com) jako správce.
 2. Klepněte na položkuUživatelé a skupinya potom klepněte na příkaz aktivní uživatelé.
 3. Klepněte na tlačítko Filtr )
  Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
  Snímek obrazovky ikona filtru
  ) a potom v rozevíracím seznamu klepněte na tlačítko Uživatelé bez licence.
Poznámka: Přiřadit licence pro uživatele, poklepejte na uživatele. Na stránce "Přiřazení licence" zaškrtněte políčka u položek, které chcete přiřadit a klepněte na tlačítkoUložit .

DALŠÍ INFORMACE

Uživatelům musí být přiřazena licence nebo odstranění poštovní schránky. Od uživatele poštovní schránky je vytvořen ve středisku pro správce serveru Exchange mít admins přiřadit uživatele v portálu Office 365 licence 60 dnů.

Stále potřebujete pomoc? Přejděte Komunity Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2506570 - Poslední aktualizace: 13. července 2014 - Revize: 13.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Exchange Online
Klíčová slova: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphic kbgraphxlink kbmt KB2506570 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2506570

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com