Hlásenie "jeden alebo viacerí používatelia potrebujú pridelenú licenciu s cieľom zachovať výmena Online schránky alebo Archív" na stránke používatelia na portáli Office 365

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2506570 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Pri prezeraní stránke používateľov balíka Office 365 portál v Microsoft Office 365, dostanete nasledujúce hlásenie:
Jeden alebo viacerí používatelia potrebujú pridelenú licenciu s cieľom zachovať schránku Exchange Online. Vytvoriť nové zobrazenie a vyberte "Používatelia s poštovými schránkami a žiadne licencie." V zozname vyberte všetkých používateľov, a potom kliknite na tlačidlo "Upraviť" priradiť licencie.

Navyše, vyskytnúť nasledovné príznaky:
 • Výmena Online licencie chýbajú pre užívateľov, ktorí boli vytvorené výmeny admin Center alebo v Online PowerShell výmeny.
 • Náhle schránky straty pre užívateľov, ktorí vznikli v výmenou admin center alebo výmeny Online PowerShell.

PRÍČINA

Toto nastane, ak používateľských poštových schránok sú vytvorené v centre výmenu admin a užívateľov nie je zatiaľ priradená licencia.

RIEŠENIE

Vytvorenie zobrazenia v portáli Office 365 Zobraziť zoznam používateľov, ktorí majú poštové schránky, ale ktorí nemajú licenciu. Ak to chcete urobiť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:
 1. Prihláste sa do portálu (Office 365https://portal.Office.com) ako admin.
 2. Kliknite na položkuPoužívatelia a skupinya potom kliknite na tlačidlo aktívnych užívateľov.
 3. Kliknite na položku Filter (
  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Screen shot ikonu filtra
  ), a potom v rozbaľovacom poli kliknite na nelicencované užívateľov.
Poznámka: Priradenie licencie k používateľovi, dvakrát kliknite na používateľa. Na stránke "Priradiť licencie" začiarknite políčka vedľa položiek, ktoré chcete priradiť, a potom kliknite na tlačidloUložiť .

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Používatelia musia mať priradenú licenciu alebo odstránení poštovej schránky. Od okamihu, vytvorenej poštovú schránku používateľa v službe Exchange admin center, správcovia majú 60 dní na priradenie používateľské licencie na portáli Office 365.

Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 .

Vlastnosti

ID článku: 2506570 - Posledná kontrola: 13. júla 2014 - Revízia: 11.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Exchange Online
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphic kbgraphxlink kbmt KB2506570 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2506570

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com