"Один або більше користувачів потрібно доручених license для того, щоб зберегти поштових скриньок Exchange Online або Архів" протокол IMAP на сторінці користувачів служби Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2506570 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під час перегляду сторінки користувачів порталу Office 365 в Microsoft Office Outlook 365, з'являється таке повідомлення:
Один або більше користувачів повинні доручених license для того, щоб зберегти поштову скриньку Exchange Online. Створити нове подання і виберіть "Користувачі з поштовими скриньками і немає ліцензії". Виберіть у списку пункт усі користувачі і натисніть кнопку "Змінити", щоб призначити ліцензій.

Крім того, ви відчуваєте такі симптоми:
 • Exchange Online ліцензій відсутні для користувачів, які були створені в Exchange центру адміністрування або в Exchange Online PowerShell.
 • Втрата раптове поштової скриньки для користувачів, які були створені в Exchange центру адміністрування або Exchange Online PowerShell.

Причини

Це відбувається, якщо користувач поштових скриньок Exchange центру адміністрування, а користувачі ще не призначено ліцензію.

РІШЕННЯ

Створити подання для відображення списку користувачів, які мають поштові скриньки на порталі Office 365, але які не мають ліцензії. Для цього виконайте такі дії.
 1. Ввійдіть до порталу (Office 365HTTPS://portal.Office.com) як адміністратора
 2. Виберіть пункткористувачі та групиі натисніть кнопку активних користувачів.
 3. Клацніть фільтр (
  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Знімок екрана піктограму фільтра
  ) і в випадаючому списку, клацніть неліцензійне користувачів.
Примітка. Щоб призначити ліцензію користувача, двічі клацніть користувача. На сторінці «Призначити ліцензії» установіть прапорці поруч із елементів, які потрібно призначити і натисніть кнопкузберегти .

Додаткові відомості

Користувачі повинні призначатися ліцензії або поштова скринька видаляється. Час від часу, що центру адміністрування Exchange створюється скринька користувача адміністратори мають 60 днів, щоб призначити користувача ліцензії на порталі Office 365.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2506570 - Востаннє переглянуто: 13 липня 2014 р. - Редакція: 9.0
Застосовується до:
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365022013 kbgraphic kbgraphxlink kbmt KB2506570 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2506570

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com