"Один або більше користувачів потрібно доручених license для того, щоб зберегти поштових скриньок Exchange Online або Архів" протокол IMAP на сторінці користувачі попереднього порталі Office 365

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2506570 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Не впевнені, який випуск Office 365 ви використовуєте? Перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт:
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час перегляду користувачі "на порталі Office 365 попереднього в попередні оновлення Microsoft Office Outlook 365, з'являється таке повідомлення:
Один або більше користувачів повинні доручених license для того, щоб зберегти поштову скриньку Exchange Online. Створити нове подання елементів і виберіть "Користувачі з поштовими скриньками і немає ліцензії". Виберіть у списку пункт усі користувачі і натисніть кнопку "Змінити", щоб призначити ліцензій.

Крім того, ви відчуваєте такі симптоми:
 • Exchange Online ліцензій відсутні для користувачів, які були створені в панелі керування Exchange або оболонки PowerShell у службі Exchange Online.
 • Втрата раптове поштової скриньки для користувачів, які були створені в панелі керування Exchange або Exchange Online PowerShell.

Причини

Це відбувається, якщо користувач поштових скриньок на панелі керування Exchange, а користувачі ще не призначено ліцензію.

РІШЕННЯ

Створити подання елементів попереднього на порталі Office 365 для відображення списку користувачів, які мають поштові скриньки, але які не мають ліцензії. Для цього виконайте такі інтерактивні елементи.
 1. Увійдіть до Office 365 попереднього порталу (HTTPS://portal.microsoftonline.com).
 2. На лівій навігаційній панелі керування, клацніть користувачі.
 3. На сторінці користувачі клацніть нове подання елементів розкривного списку подання елементів .
 4. На сторінці "Новий вид" виконайте такі дії:
  1. У полі подання елементів іменованих елементів введіть Користувачі з немає поштових скриньок і немає ліцензії.
  2. У розділі Виберіть стан облікового запису для подальшого обмеження переглядунатисніть кнопку Установіть прапорець користувачі з поштовими скриньками і немає ліцензії .
  3. Натисніть кнопку зберегти.
 5. На сторінці користувачі клацніть користувачі з поштовими скриньками і немає ліцензіїзору розкривного списку для перегляду списку користувачів, які мають поштові скриньки, але які ще не призначено ліцензію.
Примітка. Щоб призначити ліцензію користувача, встановіть прапорець поруч із іменем користувача та натисніть кнопку редагувати. На сторінці «Призначити ліцензії» установіть прапорці поруч із елементів, які потрібно призначити і натисніть кнопку зберегти.

Додаткові відомості

Користувачі повинні призначатися ліцензії або ім’я поштової скриньки видаляється. Вільний час від часу, створюваної поштову скриньку користувача в обмін на панелі керування адміністратори мають 60 днів, щоб призначити користувача ліцензії на порталі Office 365 попереднього.

Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти .

Властивості

Номер статті: 2506570 - Востаннє переглянуто: 15 листопада 2013 р. - Редакція: 7.0
Застосовується до:
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for small businesses  (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • Microsoft Exchange Online
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365p o365m o365062011 pre-upgrade kbmt KB2506570 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2506570

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com