Вирішення проблем з Windows Phone програми та Ігри

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2508228 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

У вас є проблеми за допомогою програми або гри, який ви придбали від Windows Phone 7 ринку або Windows Phone 8 магазину.

Розв'язанн

Звернення до видавця застосунку


Видавця або розробника надання підтримки застосунку функцій, сценарій виконання і гри. корпорація Майкрософт надає технічну підтримку для застосунків створених іншими видавцями.

контактна інформація для більшості програм доступна в межах програми, себе. Ви також можете знайти інформацію про видавця застосунку в ринку оцінки й Відгуки, де ви можете надати зворотного зв'язок "один-до-одного" безпосередньо до видавця застосунку.

 1. Знайдіть застосунок у списку програми або список ігор колекцію. Ось як можна знайти їх:
  • На початкушвидкий рух вліво до списку застосунки та знайдіть ваш застосунок у списку.
  • На початкунатисніть Ігриі знайти ваш застосунок у списку колекції .
 2. Натисніть і утримуйте на плитках.
 3. Виберіть швидкість і відгук.

Загальні програми усунення несправностей

Якщо застосунок і раніше, є проблема, ви можете спробувати такі загальні інтерактивні елементи. Після того, як ви спробувати кожен крок, перевірте, чи проблема все ще існує, перш ніж наступний крок.

Крок 1: Перевірте, чи app вимоги

Коли ви виберіть будь-який додаток ринку або магазин, екран, що відображається називається екран деталі. Перераховані в нижній частині екрану подробиці є інформація, у тому числі Дата випуску, номер версії, розмір файлу, підтримуваних мов та вимоги як чи додаток або гра вимагає доступу до зв'язок даних, датчики, служб, push протокол IMAP, медіа-бібліотеку, браузер, ідентифікація телефону, власник ідентичності, RunsUnderLock або Xbox LIVE.

Примітка. Хоча деталі екран списки для гри або програми, розмір файлу, може знадобитися навіть більше простору для онлайнове пул носіїв на свій телефон, щоб успішно встановити його. Під Вільний час завантаження та інсталяції простір необхідна для пакету стиснуті документів та застосунки або Ігри файли, які були встановлені. Пакунок додатків та пов'язані тимчасові файли видаляються, коли інсталяцію буде завершено.

Читайте подробиці екрану, щоб переконатися, що застосунок відповідає всім необхідним вимогам для запуску на ваш телефон.


Крок 2: Перезавантажте телефон

Щоб перезавантажити Windows Phone, натисніть і потримайте кнопку увімкнути живлення
Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
Потужність
поки ви бачите, що слайд до вимкнути, тоді Флік вниз. Після того, як його вимкнуто, натисніть кнопку увімкнути живлення , щоб Увімкніть телефон знову.

Якщо ця перезавантаження послідовність не працює для вашого телефону, спробуйте один із таких параметрів:

 • Натисніть і утримуйте кнопку харчування протягом 10 секунд. Після того, як його вимкнуто, натисніть кнопку увімкнути живлення , щоб Увімкніть телефон знову.
 • Якщо ваш телефон має змінний акумулятор, видалити і заново встановити battery розташований під свого телефону на задній панелі. Потім натисніть кнопку увімкнути живлення , щоб Увімкніть телефон знову.

Крок 3: Перевірка оновлень app

 1. На початкупункт ринку або магазин.
 2. Якщо доступні оновлення, виберіть оновлення і виберіть пункт оновити всі.

Крок 4: Видалити застосунки або Ігри


Щоб видалити застосунок:

 1. На початкуФлік ліворуч до списку програми .
 2. Торкніться і потримайте програму і виберіть пункт Видалити.

Видалення Гра.
 1. На початкуторкніться Ігри.
 2. В колекціїнатисніть і утримуйте гра і торкніться кнопка Видалити.

Крок 5: Повторна інсталяція застосунку

Можна повторно інсталювати застосунок без придбання його знову, як видавець, як і раніше включати його в ринок або магазин. Якщо доторкнутися купити, протокол IMAP у вікні підтвердження придбання дасть вам знати, що ви вже придбали цей додаток або гра і що у вас є можливість встановити його знову.

Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на "Завантажити програми та Ігри FAQ" в Windows Phone 7 іWindows Phone 8 Як веб-сайти.


Допомога

Community Forum
Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

Contact Us
View other helpful articles and contact information.

Властивості

Номер статті: 2508228 - Востаннє переглянуто: 23 липня 2013 р. - Редакція: 4.0
Застосовується до:
 • Windows Phone Consumer
 • Windows Phone Services
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Phone 8 for Consumers
Ключові слова: 
kbwp7 kbwp7marketplace kbwp8 kbmt KB2508228 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2508228

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com