ASP, IIS ve bir Network Appliance dosya sunucusu sorunları Yenile

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 250925 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
ÖNEMLI: Bu makale kayıt defterini değiştirmeyle ilgili bilgiler içermektedir. Kayıt defterini değiştirmeden önce yedeklediğinizden ve bir sorun çıkması durumunda kayıt defterini geri nasıl yükleyeceğinizi anladığınızdan emin olun. Kayıt defterini yedekleme, geri yükleme ve düzenleme ile ilgili bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
256986Microsoft Windows Kayıt Defteri'nin Açıklaması
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makalede, Windows NT Server ile karma bir ortamda, bir Network Appliance dosya sunucusu kullanmaya ilgili olası sorunlar açıklanır. Bu makalede, Microsoft Windows NT'DE çalışan bir etkilenen yazılım olarak ınternet ınformation Server (IIS) 4.0 başvuruyor, ancak bu bilgileri NetApp dosya sunucusuna bağlanan tüm Win 32 tabanlı program için geçerli olabilir.

Daha fazla bilgi

UYARı: Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni yanlış kullanırsanız, işletim sisteminizi yeniden yüklemenizi gerektirebilecek ciddi sorunlara neden olabilir. Microsoft, Kayıt Defteri Düzenleyicisi yanlış kullanımından kaynaklanan sorunları çözebileceğinizi garanti edemez. Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Windows NT tabanlı bir istemci bilgisayar NetApp dosya sunucusuna bağlandığında, istemci aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
1721 Hata: Bu işlemi tamamlamak yeterli kaynak yok.
Bu istemci yeniden yönlendiricisi ' Windows-tabanlı programın ne döndürdü olduğunu unutmayın. Istemci tarafından görüntülenen hata iletisi olabilir ve büyük olasılıkla farklı olacaktır.

Bunun için bir UNC adresi bağlanırken dizin değişikliği bildirimi ile gerçekleşmesi olabilir. NetApp dosya sunucusu, Windows NT tabanlı bir istemci ile düşük LongTermEntries eşiklerini görüşür sorunudur; istemci bu eşiğe ulaştığında, Windows NT yeniden yönlendiricisi bir hata Windows-tabanlı program için sunucuya değişikliği bildirimlerini deftere nakletmek açılamıyor olduğunu belirten verir.

Bu bir Windows NT sorun görünebilir, ancak sorun olan bir dosya sunucusuna kaynaklanmaktadır. Bu sorun oluştuğunda, istemci yazılımını (IIS), içerik güncelleştirme gibi görünüyor, ancak gerçekte sınırı sunucunun üzerinde anlaşılan; istemci, Windows tabanlı program için hata döndürerek bu sınır yalnızca zorlar.

Bu sorunla ilgili düzeltme, Network Appliance müşteriler için kullanılabilir. Düzeltmenin içerdiği düzeltme eki 5.3.4R2P1 ve 5.3.4R2P2 yayımlar. Düzeltme, tüm sonraki düzeltme eki sürümleri için 5.3.4 ve sonraki bakım sürümleri olacaktır. Düzeltme sürümleri bir Network Appliance Web sitesinden edinilebilir.

Bir sorun giderme ve/adım veya geçici çözüm, ASP ve statik dosya önbelleğini devre dışı bırakın.

ASP dosya önbelleği devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirin:
 1. ınternet Hizmet Yöneticisi (ISM) açın.
 2. computer name ' nı sağ tıklatın ve sonra da Properties ' i tıklatın.
 3. WWW Hizmet ana özellikleri düzenlemek için Düzenle düğmesini tıklatın.
 4. Giriş dizini</a0> sekmesinde, Configuration düğmesini tıklatın.
 5. Işlem seçenekleri</a0> sekmesinde, ASP dosyalarını önbelleğe Al seçeneğini tıklatın.
 6. Uygula ' yı tıklatın, değişikliklerinizi kaydetmek için Tamam ' ı tıklatın ve ardından ııS'YI yeniden başlatın.
Statik dosya önbelleğini devre dışı bırakmak için aşağıdaki değeri aşağıdaki kayıt defteri alt anahtarına eklemelisiniz:
HKLM\System\CurrentControlSet\Services\Inetinfo\Parameters DisableMemoryCache
reg_dword: 1

Referanslar

Bu makalede başvurulan bir Network Appliance düzeltme ekini edinmek için <a0></a0>, daha fazla bilgi almak için bir Network Appliance Web sitesini ziyaret edin:
http://www.netapp.com
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 250925 - Last Review: 23 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 1
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 2
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 3
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 4
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 5
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a
 • Microsoft Internet Information Server 3.0
 • Microsoft Internet Information Server 4.0
 • Microsoft Internet Information Services 5.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kb3rdparty kbenv kbinfo KB250925 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:250925

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com