Oprava: Přenos HTTP používající integrátor transakcí může odeslání hlavičky protokolu HTTP, který má nesprávnou délku COMMAREA a bez "Povolení: základní" pole

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2509834 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při použití přenosového protokolu HTTP prostřednictvím Transaction Integrator (TI) v Microsoft Host Integration Server 2010 komunikovat s počítači IBM, můžete zaznamenat následující problémy:
  1. Hlavičku protokolu HTTP odeslané žádosti sálové počítače obsahuje nesprávná délka COMMAREA v identifikátoru URI. Požadavku POST v hlavičce HTTP může vypadat například takto:
    POST / MSWEBAWA/CWBA/GETBALWA/01500 HTTP/1.1
    V tomto scénáři je COMMAREA délka 1500 bajtů. Tento parametr zadán parametr čtvrtého v hlavičce HTTP. Pokud je nesprávná délka COMMAREA, sálové počítače aplikace může hlásit chyby nebo aplikace mohou neobvykle ukončena (ABEND).
  2. Záhlaví HTTP neobsahuje pole ověření. Dojde-li k tomuto problému, může aplikace sálových zamítnout požadavek protokolu HTTP. Po tomto odmítnutí Transaction Integrator znovu odešle požadavek HTTP společně s polem "Ověřování: základní" v záhlaví HTTP.

    V tomto scénáři požadavku protokolu HTTP musí být v síti přenášeno dvakrát a hostitelský systém IBM vydá jedné transakce pro každý požadavek HTTP.

Příčina

1 Dojde, protože integrátor transakcí obsahuje nesprávně délka vstupních dat pro aplikaci TI COMMAREA délka v hlavičce HTTP.

Integrátor transakcí byla aktualizována k odeslání hlavičky protokolu HTTP použít základní síťový přenos dochází k vydání 2. Základní síťový přenos odešle počátečním požadavku HTTP, ale neobsahuje pole ověření s cílem určit typy podporovaných ověřování vzdáleného systému (HTTP server). Integrátor transakcí obdrží odpověď ze vzdáleného systému, používá typ ověřování podpory o opětovné odeslání požadavku protokolu HTTP. Toto chování je záměrné.

Řešení

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena opravit pouze problémy, které jsou popsány v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problémům popsaným v tomto článku. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka:Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka:"Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Angličtina (Spojené státy) verze této opravy hotfix používá balíček Instalační služba Microsoft Windows Installer k instalaci opravy hotfix. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC) v následující tabulce. Při zobrazení informací o souboru, datum převedeno na místní čas. Pomocí vyhledat rozdíl mezi místním časem a časem UTC nalezneteČasové pásmoKarta v položce Datum a čas v okně Ovládací panely.
Pro Microsoft Host Integration Server 2010, 32-bit edition
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.hostintegration.ti.httptransport.dll8.5.4271.247,00010. Března-201100: 41x 86
Pro Microsoft Host Integration Server 2010, 64-bit edition
Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze souboruVelikost souboruDatumČasPlatforma
Microsoft.hostintegration.ti.httptransport.dll8.5.4271.247,00010. Března-201100: 45x 86
Microsoft.hostintegration.ti.httptransport.dll8.5.4271.247,00010. Března-201100: 45x 86
Poznámka:Vzhledem k závislostem souborů nejnovější opravu, která obsahuje tyto soubory mohou také obsahovat další soubory.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Další informace

Po instalaci opravy hotfix zahrnuje Transaction Integrator správnou délku COMMAREA v požadavku HTTP. Délka COMMAREA označuje, kolik dat bude vrácena aplikace sálové počítače, se kterým komunikuje aplikace Transaction Integrator.

Přenos Transaction Integrator HTTP navíc aktualizuje vlastnost PreAuthenticate nastavena na hodnotu True. To umožňuje zahrnout ověřování vlastností Hlavička protokolu HTTP na všechny požadavky protokolu HTTP na stejný identifikátor URI po počátečním požadavku HTTP jsou odesílány bez ověření vlastností záhlaví HTTP. Další informace o vlastnosti PreAuthenticate naleznete v následujícím článku na webu MSDN:
Vlastnost HttpWebRequest.PreAuthenticate

Vlastnosti

ID článku: 2509834 - Poslední aktualizace: 18. dubna 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Host Integration Server 2010
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kbfix kbexpertiseadvanced kbsurveynew kbmt KB2509834 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2509834

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com