Porušení přístupu v Cmd.exe Long dávkové soubory pomocí „ FOR /F"

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 250998 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při spuštění složité dávkové soubory dlouho (a spustit rutinní úlohy služeb sledování a tak dále) a dávkové soubory obsahují příkazu for /f zpracovat soubory řádek po řádku a spustit příkazy pomocí obsah řádku jako parametry, můžete obdržet "narušení přístupu" a "přístup odepřen" chybové zprávy v cmd.exe

Příčina

Při spuštění dávkových souborů dlouho opětovné použití paměťové oblasti programem je pravděpodobnější. V tomto případě paměti není "nulled mimo" podle operačního systému. Algoritmus použitý programem Cmd.exe extrahovat tokeny používané jako parametry příkazu v příkazu for /f je ohrožena opakovaně paměti.

Řešení

WINDOWS 2000

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Systém Windows NT 4.0

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Potřebujete-li tento problém odstranit, požádejte o opravu služby technické podpory společnosti Microsoft. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů nebo novější:
  Date    Time   Size   File name  Platform
  --------------------------------------------------
  01/25/00  08:51a  208,144  Cmd.exe   x86
  01/25/00  08:50a  357,648  Cmd.exe   Alpha
				

Jak potíže obejít

Tento problém agregovat podle změny v haldy správce zavedena v aktualizaci Service Pack 4. By měly být předejít problému pomocí řešení popsané v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
195009Porušení aplikace nebo předsazení po použití SP4

Prohlášení

WINDOWS 2000

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém systému Windows 2000. Tento problém byl poprvé opraven v systému Windows 2000 Service Pack 1.

Systém Windows NT 4.0

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Windows NT 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 250998 - Poslední aktualizace: 10. února 2014 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix KB250998 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:250998

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com