Site bağlantısı özellikleri için geçersiz çoğaltma aralığı ve maliyet değerleri ekleyebilirsiniz (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 251057 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

Çoğaltma aralığını ayarlamak için Active Directory Siteleri ve Hizmetleri aracını kullanın veya için herhangi bir site bağlantısının maliyeti, herhangi bir sayı ekleyebilirsiniz, ancak, kullanılan geçerli eşik arasında bir değer sayısıdır.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Windows 2000 Service Pack 1'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Gerçek eşiklerini aşağıdaki gibidir:

Yineleme aralığı

  • Limit alt = 15 dakika
  • Üst sınırı = 10080 dakika

Maliyet

  • Limit alt = 1
  • Üst sınırı 32767 =
Geçersiz bir giriş yaparsanız, çoğaltma düzgün çalışmaya devam eder. Bir dakikalık bir çoğaltma aralığı eklerseniz, en düşük olası ayar 15 dakikalık kullanılacak varsayılan olur. Bir maliyet 99999 eklerseniz, 32767 geçerli en yüksek maliyetine varsayılan olur.

Etki alanını oluşturan ayarladığınızda DEFAULTIPSITELINK özelliği oluşturulur.

Özellikler

Makale numarası: 251057 - Last Review: 12 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbnetwork kbqfe kbwin2000sp1fix KB251057 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:251057

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com