"Aboneliğiniz doğrulandı önce hatayı çözümlenmiş olmalıdır" ve "80048849" Microsoft Çevrimiçi Hizmetler oturum açma Yardımcısı için oturum açmayı denediğinizde hata

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2510635
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

SORUN

Aşağıdaki senaryoyu düşünün. Office 365 için Microsoft Office Professional Plus 2010'u yükleyin ve sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Kullanıcı Kimliğinizi girmeniz istenir. Office Professional Plus 2010 lisans doğrulamak için Office 365 kimlik bilgilerinizi girdiğinizde, Bununla birlikte, Office Professional Plus 2010 doğruladı değildir. Bunun yerine, aşağıdakine benzer bir hata iletisi alırsınız:
Microsoft Çevrimiçi Hizmetler oturum açma Yardımcısı bir hatayla karşılaştı. Bu ürün aboneliğiniz doğrulandı önce hatanın giderilmesi gerekir.

Abonelik doğrulamayı yeniden denemek için önce 80048849 hata iletisini gidermek veya el ile oturum açma Yardımcısı Yardım sitesini ziyaret ederek Microsoft Çevrimiçi Hizmetler oturum açma Yardımcısı yüklemeyi deneyin ve Yeniden Dene'yi tıklatın.
Bu resmi kapatBu resmi aç
Microsoft Çevrimiçi Hizmetler oturum Yardımcısı hatası ekran görüntüsü


NotYeniden deneseçeneğini tıklattığınızda, kullanıcı kimliğinizi girmeniz istenir İptal' i tıklattığınızda, Office Professional Plus 2010 30 gün süreyle kullanabilirsiniz. 30 Gün sonra Office Professional Plus 2010 sınırlı işlevsellik moduna girer. Tam işlevsellik için dönmek için lisans doğrulamanız gerekir.

NEDEN

Geçersiz kullanıcı kimliği kimlik bilgileri (kullanıcı adı ve parola) girerseniz, bu sorun oluşur.

ÇÖZÜM

Sorunu sizin adınıza gidermemizi isterseniz gidin "Benim adıma düzelt" bölümüne gidin. Bu sorunu kendi başınıza gidermeyi tercih ediyorsanız, Git "Kendim düzeltmek istiyorum" bölümüne gidin.

Benim adıma düzelt

Sorunu gidermek için [NULL]'ı Fix it düğmesini veya bağlantısını. Daha sonra Dosya Yükleme iletişim kutusunda Çalıştır ' ı tıklatın ve Düzelt sihirbazındaki adımları izleyin.

Windows 8 için

Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit1
Bu sorunu düzelt
Microsoft Düzelt 20046
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit2Windows 7, Windows Vista, Windows XP ve Windows Server 2008 veya Windows Server 2003


Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit1
Bu sorunu düzelt
Microsoft Düzelt 50932
Bu resmi kapatBu resmi aç
assets fixit2


Notlar
  • Bu sihirbaz yalnızca İngilizce olabilir. Ancak, otomatik düzeltme, Windows'un diğer dil sürümleri için de kullanılabilir.
  • Düzelt Kaydet sorun olan bilgisayarda değilseniz çözümünü bir flash sürücüye veya CD'ye, ve sonra sorunun yaşandığı bilgisayarda çalıştırın.
Daha sonra Git "Bu işlem sorunu düzeltti mi?" bölümüne gidin.

Kendim düzeltmek istiyorum

Office Professional Plus 2010 lisans bilgilerini sıfırlamak için aşağıdaki komutu bir komut satırından çalıştırmak:


OSAUI.exe /F

Bunu yapmak için şu adımları izleyin:
  1. Başlat' ı tıklatın, Çalıştır' ı tıklatın, cmdyazın ve Tamam' ı tıklatın.
  2. Komut istemine aşağıdaki komutu yazın ve Enter tuşuna basın:

    "C:\ Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE14\OSAUI.exe /F "
  3. Kullanıcı Kimliğinizi ve parolanızı girin ve sonra Office 2010 Professional Plus 2010 etkinleştirin.


Bu işlem sorunu düzeltti mi?
  • Sorunun giderilmiş olup olmadığını denetleyin.
  • Görüşleriniz bizim için önemlidir. Görüşünüzü veya bu çözümle ilgili sorunları bildirmek için lütfen ilgili yorum "Benim adıma düzelt"blog veya bize gönderin bir e-posta ileti.

Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu Web sitesi veya Windows Azure Active Directory forumları .

Özellikler

Makale numarası: 2510635 - Last Review: 1 Kasım 2013 Cuma - Gözden geçirme: 16.0
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365p kbfixme kbmsifixme o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade o365m kbgraphic kbmt KB2510635 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2510635

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com