Netflix v aplikaci Windows 7 Media Center může dojít k chybě při jeho zahájení přehrávání videa po můžete nainstalovat Internet Explorer 9 RC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2512239 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po instalaci systému Windows Internet Explorer 9 Release Candidate (RC) v počítači se systémem Windows 7, Netflix aplikace Windows Media Center může dojít k chybě, když se spustí přehrávání videa.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte verzi Internet Explorer 9. Chcete-li stáhnout aplikaci Internet Explorer 9, naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://Windows.microsoft.com/IE9

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku jsou vyráběny společnostmi nezávislými na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, implicitně předpokládanou ani jinou, týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2512239 - Poslední aktualizace: 19. listopadu 2013 - Revize: 7.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
Klíčová slova: 
kbmt KB2512239 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2512239

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com