Netflix Windows 7 Media Centeris võivad ilmneda tõrge selle algatamise video taasesitus pärast te installida Internet Explorer 9 RC

Artiklite tõlked Artiklite tõlked
Artikli ID: 2512239 - Vaadake tooteid, millega see artikkel seostub.
Laienda kõik | Ahenda kõik

Sümptomid

Windows Internet Explorer 9 Release kandidaat (RC) installimist arvutisse, kus töötab Windows 7 Netflix rakenduse Windows Media Center võib ilmuda tõrge video taasesitus konfiguratsiooniseansi.

Lahendus

Probleemi lahendamiseks installige Internet Explorer 9 release versiooni. Internet Explorer 9 allalaadimiseks külastage järgmist Microsofti veebisaiti:
http://Windows.microsoft.com/IE9

Lisateave

See artikkel käsitleb kolmandate isikute tooteid valmistatakse äriühingud, kes pole Microsoftiga seotud. Microsoft ei garanteeri, kaudset ega jõudlusele ega töökindlusele nende toodete kohta.

Atribuudid

Artikli ID: 2512239 - Viimati läbi vaadatud: 19. november 2013 - Redaktsioon: 3.0
Kehtib järgmise lõigu kohta:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
Märksõnad: 
kbmt KB2512239 KbMtet
Masintõlgitud
NB! Artikkel on tõlgitud Microsofti masintõlketarkvaraga ja seda saab parandada Kogukonnapõhise tõlkeraamistiku (CTF) tehnoloogiaga. Microsoft pakub masintõlgitud, kogukonna järeltöödeldud ja inimtõlgitud artikleid, et anda mitmekeelne juurdepääs kõigile meie teabebaasi artiklitele. Masintõlgitud ja järeltöödeldud artiklites võib olla sõnavara-, süntaksi- ja/või grammatikavigu. Microsoft ei vastuta mingite ebatäpsuste, tõrgete ega kahjude eest, mis on tulenenud sisu valest tõlkest või selle kasutamisest meie klientide poolt. Lisateavet CTF-i kohta leiate aadressilt http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/et.
Artikli ingliskeelse versiooni kuvamiseks klõpsake siin: 2512239

Andke tagasisidet

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com