Netflix в медіацентрі Windows 7 може виявити помилку, коли він ініціювання Відтворюється відео після того як ви встановите Internet Explorer 9 RC

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2512239 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

Ознаки

Після інсталяції Windows Internet Explorer 9 Release Candidate (RC) на комп'ютері під керуванням Windows 7, Netflix застосування в медіацентрі Windows може виявити помилку, коли вона починає Відтворюється відео.

Розв'язанн

Щоб вирішити цю проблему, інсталюйте версії програми Internet Explorer 9. Щоб завантажити Internet Explorer 9, відвідайте веб-сайт корпорації Майкрософт:
http://Windows.Microsoft.com/IE9

Додаткові відомості

Продукти сторонніх виробників, описані в цій статті, виробляються компаніями, які не залежать від корпорації Майкрософт. корпорація Майкрософт не надає жодних гарантій, неявних або інших, стосовно продуктивності або надійності цих продуктів.

Властивості

Номер статті: 2512239 - Востаннє переглянуто: 19 листопада 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Windows Internet Explorer 9
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Ultimate
Ключові слова: 
kbmt KB2512239 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2512239

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com