Popis aktualizace pro produkt Microsoft Silverlight: 14. června 2011

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2512827 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Úvod

Program Microsoft Silverlight je prohlížeče multi-environment plug-in poskytující nové generace Microsoft.Generaci multimediálních prostředí a rozsáhle interaktivních aplikací na webu. Tento článek popisuje program Silverlight 4 general distribution release verze 4.0.60531.0. Tato aktualizace byla vydána na 14. června 2011.

Informace o aktualizaci programu Silverlight

Aktualizace je k dispozici pro program Microsoft Silverlight. Tato aktualizace nabízí nové sestavení (verze 4.0.60531.0), který je upgrade starších verzí programu Silverlight. Tato aktualizace je součástí aktuální program Silverlight instalačních programů. Pokud počítač nemá nainstalovaný program Silverlight, instalační služba Microsoft Update nebo pomocí systému Windows Server Update Services (WSUS) vám nabízeny. Služba WSUS Feature Pack, bude brzy k dispozici.

Informace o instalaci

Tato aktualizace je k dispozici z následujících zdrojů.

Web programu Silverlight

Instalační program Silverlight zahrnuje všechny předchozí aktualizace vedle této aktualizace. Chcete-li nainstalovat nejnovější verzi programu Silverlight do počítače, navštivte následující web společnosti Microsoft:

Web Microsoft update

Tato aktualizace je také k dispozici uživatelům webu Microsoft Update. Pokud máte starší verzi programu Silverlight v počítači nainstalována, tato aktualizace nabízena aktualizace pro produkt Microsoft Silverlight (KB 2512827)."

Odinstalace programu Silverlight

Zobrazit nebo skrýt podrobné informace, klepněte sem

Jak skrýt tuto aktualizaci tak, aby se znovu neobjeví

Zobrazit nebo skrýt podrobné informace, klepněte sem

Další informace

Problémy vyřešené touto aktualizací

Problém 1Chyba zabezpečení je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

2514842MS11-039: Chyba zabezpečení v.NET Framework a v programu Microsoft Silverlight, by mohla umožnit vzdálené spuštění kódu: 14. června 2011

Problém 2Stisknutím tlačítka programu Silverlight v Apple OS X 10.6 nebo Firefox 4.0 nelze pomocí klávesnice.

Problém 3Zvažte následující scénář:
 • Máte počítač, který je připojen k více monitorů.
 • Otevřete stránku programu Silverlight pomocí Firefox 4.0.
 • Na stránce je přesunout na jiný monitor.
 • Došlo k pokusu o zobrazení stránky v režimu celé obrazovky.
V tomto scénáři zobrazení stránky v režimu celé obrazovky na předchozí monitoru.

Problém 4Zvažte následující scénář:
 • Máte Windows Internet Explorer 8 spolu s programem Silverlight 4 GDR 1 nebo novější verzi programu Silverlight nainstalován v počítači.
 • Spuštění aplikace programu Silverlight 4 GDR 1 obsahující vlastní vazby v počítači. Vazba obsahuje prvek oboustranný, vázání dotazování, který používá MultipleMessagesPerPoll hodnota. Tato hodnota se používá při duplexní komunikaci.
 • Zásobník protokolu HTTP je nastavena pro použití Objekt BrowserHttpWebRequest.
 • Dosáhne hlasování ServerPollTimeout hodnota a časový limit, a žádná operace pochází ze strany klienta.
V tomto případě dojde k chybě.

Problém 5Předpokládejme, že má aplikace založené na programu Silverlight 4 DependencyObject objekt, který je od nastavena StaticResource označení rozšíření. Rozšíření markup je v šabloně. Při spuštění aplikace dojde k nevrácení paměti v šabloně.

Funkce, která je přidána tato aktualizaceAplikace InjectClientInformation Vlastnost je přidán do LicenseAcquirer Třída System.Windows.Media oboru názvů. Vlastnost injects kolekce hodnoty hash pseudo-unique Base64 řetězcové hodnoty na výzvu licence na základě jednotlivých doménách a jednotlivé počítače.

Pokyny pro použití ve vývojářském prostředí InjectClientInformation
 1. Nainstalovat modul Silverlight Runtime
 2. Kopírovat z C:\Program Files\Microsoft Silverlight\4.0.60531.0 System.Windows.dll
 3. Vložit kopii System.Windows.dll do C:\Program Files\Reference Assemblies\Microsoft\Framework\Silverlight\v4.0Start VS 2010 a sestavení projektu nové sestavení

Odkazy

Další informace o programu Silverlight navštivte následující weby společnosti Microsoft:
Správa programu Silverlight
Program Microsoft Silverlight
Ohlásit problémy týkající se této aktualizace, nebo na názor vývojový tým programu Microsoft Silverlight, navštivte následující web společnosti Microsoft:
Připojení Microsoft
Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku, předpokládanou ani týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 2512827 - Poslední aktualizace: 14. června 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbinfo kbcip atdownload kbmt KB2512827 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2512827

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com