"V tomto počítači použít předplatné sady Microsoft Office, je nutné nejdříve zakázat předplatné na jiném počítači" zpráva při instalaci sady Office Professional Plus

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2512834 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Předpokládejme, že vaše společnost má přihlásili Microsoft Office 365 a opakujte instalaci Microsoft Office Professional Plus do počítače. Zobrazí se následující dialogové okno:

V tomto počítači použít předplatné sady Microsoft Office, je nutné zakázat odběr v jiném počítači. Zakázání odběru nainstalována v jiném počítači, vyberte počítače v seznamu a klepněte na tlačítko Odebrat.
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
2512846

Příčina

K tomuto problému dochází, pokud je maximální počet počítačů již vydal licenci k ID uživatele, který jste zadali. Maximální počet počítačů závisí na druhu předplatného společnosti podpisem pro.

Řešení

Tento problém vyřešíte odebráním licence z jiného počítače. Konkrétně v seznamu počítačů klepněte na název počítače, jehož licence chcete odebrat a klepněte na tlačítko Odebrat.

Další informace

Pokud vaše společnost používá maximální počet licencí a chcete odebrat licence, můžete použít také příkaz osaui.exe /r . Po spuštění tohoto příkazu ručně otevřete dialogové okno zobrazené v části "Příznaky".

Osaui.exe /r příkaz spustit, postupujte takto:

  1. Klepněte na tlačítko Start, na příkaz Spustit, zadejte příkaz cmda stiskněte klávesu ENTER.
  2. Na příkazovém řádku zadejte následující příkaz a stiskněte klávesu ENTER:
    C : \Program Files\Common Files\Microsoft Shared\OFFICE14\osaui.exe /r
  3. Po výzvě zadejte pověření.
  4. Zobrazí se dialogové okno se podobá v části "Příznaky". Dialogové okno obsahuje seznam počítačů, které jsou spojeny s ID uživatele, které jste zadali. Odeberte licenci odebráním počítače v seznamu. Provedete klepněte na počítač, který chcete odebrat a klepněte na tlačítko Odebrat.

Vlastnosti

ID článku: 2512834 - Poslední aktualizace: 23. června 2012 - Revize: 9.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office 365 for enterprises
  • Microsoft Office 365 for small businesses
  • Microsoft Office 365 for education
Klíčová slova: 
vkbportal231 bposs o365 vkbportal237 vkbportal230 kbmt KB2512834 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku: 2512834

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com