Не можна використовувати додано кредитної розрахункова картка придбати музику у Windows Phone Marketplace або пул носіїв поштових скриньок

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2513341 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Примітка
застосунок-служба або можливості, описані в цій статті бути недоступні у вашому регіоні. Будь ласка, перегляньте Windows Phone Доступність функції та застосунок-служба (http://www.microsoft.com/windowsphone/en-us/howto/wp7/basics/feature-and-service-availability.aspx) веб-сайт для докладної інформації про застосунок-служба і функції, доступні у вашому регіоні.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Ознаки

Після того, як кредитні розрахункова картка додається до ринку або магазин на Windows Phone 7 або Windows Phone 8, ви не бачите нову кредитну картку, що перераховані як метод спосіб оплати доступні при спробі використовувати його для покупки музики.

причина

Це може статися, якщо:
 • Більше одного облікового запису Xbox LIVE пов'язана з первинного Microsoft записом (раніше Windows Live ID) використовується по телефону.
 • Коли ви додали кредитної розрахункова картка, ви вхід з іншим обліковим записом Microsoft ніж той, який використовувався під Вільний час настроювання облікового запису служби корпорації Майкрософт (раніше Live служб) на телефон (через майстер).

Розв'язанн

Вам доведеться додати кредитної розрахункова картка до вашого облікового запису допомогою комп'ютера. Це можна зробити двома способами:

1. Додати кредитної розрахункова картка в Xbox.com:

 1. На комп'ютері перейдіть доXbox Мій обліковий запис А комп'ютераі ввійдіть у свій обліковий запис А комп'ютера Microsoft (раніше Windows Live ID).
 2. На сторінці Мій обліковий запис А комп'ютера, натисніть керуватиВаріантів спосіб оплати.
 3. На сторінці керування варіантів спосіб оплати натисніть кнопку Додати нову кредитну картку , щоб додати нову картку до вашого облікового запису.
 4. Введіть інформацію та натисніть кнопку Зберегти.
Кредитної розрахункова картка, доданого облікового запису Xbox тепер повинні бути доступні для сценарій виконання на телефоні.

Приміткаякщо ви хочете змінити спосіб оплати членства на Xbox LIVE, перейти до:

Змінити оплату на Xbox LIVE членство

2. Додати кредитну картку, за допомогою програмного забезпечення Zune:

 1. Відкрийте на комп'ютері програмного забезпечення Zune і входу.
 2. Натисніть кнопку Параметри, розташовані у правому верхньому куті екрана.
 3. Виберіть обліковий запис А комп'ютера, розташовані у верхньому лівому куті екрана.
 4. Клацніть мій рахунок, розташованих у список особиста інформація . Вас можуть попросити ввести обліковий запис А комп'ютера Microsoft (раніше Windows Live ID).
 5. На сторінці Мій обліковий запис А комп'ютера натисніть кнопку Додати/керувати кредитної розрахункова картка. Ви будете перенаправлені на сторінку Керування варіантів спосіб оплати на live.xbox.com.
 6. На сторінці керування варіантів спосіб оплати натисніть Додати нову кредитну картку, ввести дані кредитної розрахункова картка і натисніть кнопку Зберегти », щоб зберегти зміни.

Кредитної розрахункова картка, які ви додали до свого облікового запису на Підтримка програмного забезпечення Zune тепер повинні бути доступні для сценарій виконання на телефоні.

Допомога

  Community Forum
  Get help from the knowledgeable Windows Phone Community.

  Contact Us
  View other helpful articles and contact information.

Властивості

Номер статті: 2513341 - Востаннє переглянуто: 25 лютого 2013 р. - Редакція: 1.1
Застосовується до:
 • Windows Phone Consumer
 • Windows Phone Services
 • Windows Phone 7 Consumer
 • Windows Phone 8 for Consumers
Ключові слова: 
kbwp7 kbwp7marketplace kbwp8 kbmt KB2513341 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2513341

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com