WD2000: Nelze otevřít dokument s mezinárodními znaky v názvu souboru (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 251383 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

V Průzkumníkovi Windows nebo tento počítač poklepete na dokument s názvem souboru, který obsahuje mezinárodní znaky, zobrazí následující chybová zpráva a Word otevřít dokument:
Název dokumentu nebo cesta není platná.
Proveďte některý z následujících kroků:
* Zkontrolujte cestu zkontrolujte, zda byla správně zadali.
* V nabídce Soubor klepněte na otevřít. <path>Hledání souboru pomocí tohoto dialogového (<cesta>\ < název dokumentu >)

Příčina

K tomuto problému dochází při otevření dokumentu obsahuje mezinárodní znaky, které nejsou v aktuální znakové stránce systému Windows a proto nejsou rozpoznány systémem Microsoft Windows.

Tato chybová zpráva například nastane, když jsou výchozí nastavení země nastavena na "ANGLICKÉ" a pokus o otevření dokumentu s čínština, řečtina nebo Srbština (cyrilice) znaky v názvu souboru.

Se zobrazí chybová zpráva při otevření dokumentu s němčina, francouzština nebo švédština speciální znaky, protože tyto jazyky používají stejnou kódovou stránku jako angličtina.

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte jeden z následujících postupů:
  • Není poklepejte dokumentu v Průzkumník nebo v okně Tento počítač. Místo toho otevřete dokument v aplikaci Word. Postupujte takto:

    1. V aplikaci Word klepněte v nabídce soubor na příkaz Otevřít.
    2. V dialogovém okně Otevřít vyberte dokument, který chcete otevřít a potom klepněte na tlačítko Otevřít.
    Nebo
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na soubor v Průzkumníku nebo v okně Tento počítač, v zobrazené místní nabídce klepněte na příkaz Přejmenovat, zadejte nový název souboru pro dokument bez použití mezinárodních znaků a stiskněte klávesu ENTER.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 251383 - Poslední aktualizace: 17. září 2001 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbnofix KB251383 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:251383

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com