Komunikat o błędzie podczas instalowania pakietu RSAT: "Ta aktualizacja nie jest stosowane do komputera"

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Zamknij Zamknij
Numer ID artykułu: 2517239 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Podczas instalowania administracji zdalnej serwera narzędzia dla systemu Windows 7 (RSAT), może pojawić się następujący komunikat o błędzie:

"Ta aktualizacja nie jest stosowane do komputera"

Przyczyna

Ten błąd wystąpi podczas próby zainstalowania pakietu RSAT po zainstalowaniu dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows 7. Narzędzia RSAT są przeznaczone dla wersji RTM systemu Windows 7 i nie są zgodne z dodatkiem Service Pack 1. Jednakże, Service Pack 1 zawiera zaktualizowane składniki RSAT, więc jeśli RSAT został zainstalowany przed zainstalowaniem dodatku Service Pack 1, ten problem nie będzie występować i składniki zostaną automatycznie zaktualizowane.

Rozwiązanie

Instalowanie narzędzi RSAT przed zainstalowaniem dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows 7. Jeśli zainstalowano już dodatek Service Pack 1 dla systemu Windows 7, można odinstalować i następnie ponownie po zainstalowaniu narzędzi RSAT.

Więcej informacji

Firma Microsoft potwierdziła jest zgodnie z projektem, jak RSAT została zaprojektowana dla wersji RTM systemu Windows 7. Nowsza wersja narzędzia administracji zdalnej serwera jest slated do zwolnienia w przyszłości. Więcej informacji na temat narzędzi RSAT jest dostępna w następującej witrynie sieci web:

http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID = 7d2f6ad7-656b-4313-a005-4e344e43997d & displaylang = pl
Uwaga: Niniejszy artykuł, przeznaczony do „SZYBKIEJ PUBLIKACJI”, został utworzony bezpośrednio przez organizację pomocy technicznej firmy Microsoft. Zawarte w nim informacje są udostępniane „w stanie takim, w jakim są” w odpowiedzi na pojawiające się problemy. W wyniku przyspieszonego trybu udostępniania materiały mogą zawierać błędy typograficzne i mogą zostać poprawione w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Więcej informacji można znaleźć w Warunkach użytkowania.

Właściwości

Numer ID artykułu: 2517239 - Ostatnia weryfikacja: 27 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Windows 7 Enterprise
  • Windows 7 Home Basic
  • Windows 7 Home Premium
  • Windows 7 Professional
  • Windows 7 Service Pack 1
  • Windows 7 Ultimate
Słowa kluczowe: 
kbmt KB2517239 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:2517239

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com