Chybová zpráva při pokusu nainstalovat aktualizační balíček popsaný v článku KB 2404534 na serveru back-end Office Communications Server 2007 R2

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 2518927 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Upravit atributy adresáře pomocí nástroje konfigurace protiblokovacího systému (ABSConfig.exe) v prostředí Microsoft Office Communications Server 2007 R2. Poté se pokusíte nainstalovat balíček aktualizace OCS2009 DBUpgrade.msi, která je popsána v článku 2404534 znalostní báze Microsoft Knowledge Base (KB) na serveru back-end. V takovém případě se zobrazí následující chybová zpráva:

Došlo k potížím s tímto balíčkem Instalační služba Windows Installer. Program spuštěný jako součást instalace nebyla dokončena podle očekávání. Obraťte se na vašeho odbornou pomoc nebo na dodavatele balíčku.

V souboru protokolu instalačního programu (QFE_DbSetup.log) je dále zaznamenána následující chyba:

Chyba při provádění dávkové dbrtc.sql na rtc

[Microsoft][Ovladač ODBC serveru SQL][SQL Server]Porušení omezení PRIMÁRNÍHO klíče "pk_abattribute". Nelze vložit duplicitní klíč v objektu "dbo.AbAttribute'.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalujte následující kumulativní aktualizaci:
2512777Popis balíčku kumulativní aktualizace pro databázi serveru Office Communications Server 2007 R2: březen, 2011

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části "Platí pro".

Vlastnosti

ID článku: 2518927 - Poslední aktualizace: 10. března 2011 - Revize: 1.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Office Communications Server 2007 R2 Enterprise Edition
  • Microsoft Office Communications Server 2007 R2 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbqfe kbfix kbsurveynew kbexpertiseinter kbhotfixrollup kbmt KB2518927 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:2518927

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com