MS11-040: Zraniteľnosť v hrozbu riadenia brána Firewall klienta môže spôsobiť vzdialené spustenie kódu: 14. jún 2011

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2520426 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Pozn mka
Túto aktualizáciu zabezpečenia a zraniteľnosti, ktorá sa diskutuje v bulletine uplatňovať len na klientov pre výrobky, ktoré majú servera a klientskych komponentov a ktoré sú uvedené v časti „vzťahuje sa na".
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

Úvod

Spoločnosť Microsoft vydala bulletin zabezpečenia MS11-040. Ak chcete zobraziť celý bezpečnostný bulletin, navštívte jednu z týchto webových lokalít spoločnosti Microsoft:

Ako získať pomoc a technická podpora pre túto aktualizáciu zabezpečenia

Pre domácich používateľov, bezplatná podpora je dostupná volaním (866) PCSAFETY v Spojených štátoch a v Kanade alebo kontaktovať miestnu pobočku spoločnosti Microsoft. Ďalšie informácie o tom, ako kontaktovať miestnu pobočku spoločnosti Microsoft pre podporu problémy s aktualizácie zabezpečenia, navštívte webovú lokalitu Microsoft medzinárodnej podpory:
http://support.microsoft.com/common/international.aspx?rdpath=4
Severoamerických zákazníkov môžete tiež získať okamžitý prístup neobmedzená bezplatná e-mail podpory alebo neobmedzený individuálnych miestnosti navštívte nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
http://support.Microsoft.com/OAS/default.aspx?&prid=7552
Pre podnikových zákazníkov, podpora pre aktualizácie zabezpečenia je k dispozícii prostredníctvom kontaktov obvyklé podporu.

Ďalšie informácie o tejto aktualizácii zabezpečenia

Známe problémy o túto aktualizáciu zabezpečenia

Keď nainštalujete túto aktualizáciu zabezpečenia v počítači so systémom Microsoft čele hrozba riadenia Gateway Client, Microsoft ActiveSync nefunguje alebo aplikácie, ktorý vyvolá NSPLookupServiceNext() funkcia môže zlyhať počas rozlíšenie názvu.

Ďalšie informácie o tejto známy problém, po kliknutí na nasledovné číslo článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2620191 FIX: Aktualizácia zabezpečenia 2520426 spôsobuje regresiu v počítači, ktorý je spustený čele hrozba riadenia Gateway klienta

Informácie o súboroch

Verzia tejto aktualizácie softvéru v americkej angličtine inštaluje súbory, ktorých atribúty sú uvedené v nasledujúcich tabuľkách. Dátumy a časy jednotlivých súborov sú uvedené vo formáte koordinovaného svetového času (UTC). Dátumy a časy pre tieto súbory na lokálnom počítači sa zobrazujú v miestneho času a s vaše súčasné zaujatosť letný čas (letný čas). Dátumy a časy sa okrem toho môžu zmeniť aj pri vykonávaní určitých operácií so súbormi.
Zbaliť túto tabuľkuRozbaliť túto tabuľku
Názov súboruVerzia súboruVeľkosť súboruDátumČasPlatforma
Fwcmgmt.exe7.0.7734.182240,92012-Apr-201104: 58x86
Fwcwsp.dll7.0.7734.182348,55212-Apr-201104: 58x86
Fwcwsp64.dll7.0.7734.182357,35212-Apr-201104: 58x64

Vlastnosti

ID článku: 2520426 - Posledná kontrola: 30. septembra 2011 - Revízia: 1.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Enterprise
  • Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010 Standard
Kľúčové slová: 
atdownload kbbug kbexpertiseinter kbfix kbsecbulletin kbsecurity kbsecvulnerability kbmt KB2520426 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok bol preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft, nie prekladateľom. Spoločnosť Microsoft ponúka články preložené prekladateľmi aj strojovo preložené články, vďaka čomu máte možnosť prístupu ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo svojom jazyku. Strojovo preložený článok však nie je vždy perfektný. Môže obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky, podobne ako cudzinec môže robiť chyby, keď rozpráva vašim jazykom. Spoločnosť Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené akýmkoľvek nepresným prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany zákazníkov. Spoločnosť Microsoft softvér na strojový preklad pravidelne aktualizuje.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem:2520426

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com