Chyba 012 pri spustení nástroja Azure Active Directory Sync

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2520976 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

Na tejto stránke

PROBLÉM

Po spustení nástroja Microsoft Azure Active Directory Sync v účte organizačné Office 365, Azure alebo Windows Intune, dostanete v e-mailová správa je odoslaná MSOnlineServicesTeam@MicrosoftOnline.com nasledovné chybové hlásenie:
Chyba 012: Schopný aktualizovať tento objekt služby Online spoločnosti Microsoft, pretože adresa proxy pridružené k tomuto objektu v miestnom Active Directory je už priradený k inému objektu. Opraviť v lokálnej službe Active Directory.

PRÍČINA

Tento problém sa vyskytuje, ak jeden alebo viac z nasledujúcich podmienok sú pravdivé:
  • Objekt služby Active Directory lokálne má adresu SMTP, ktorá je rovnaká ako adresa SMTP objektu, ktorý hlási problém.
  • Objekt služby Active Directory lokálne má mail atribút, ktorý je totožný s objektu, ktorý hlási problém.
  • Objekt už existuje v účtu vašej organizácie a má rovnaké SMTP adresu alebo poštou atribút ako objektu lokálnej služby Active Directory.

RIEŠENIE

Ak chcete vyriešiť tento problém, použite jednu z nasledujúcich metód:

Metóda 1: Nájdite objektu lokálnej služby Active Directory


Vyhľadajte lokálnych objektov služby Active Directory, ktoré používajú adresy SMTP alebo atribút mail, ktorý je identický s objektu, ktorý hlási problém, spustite dotaz LDAP služby Active Directory lokálne.

Napríklad, ak problém adries servera proxy je jsmith@contoso.com, LDAP dotaz bude podobný nasledujúcemu:
(|(proxyAddresses = smtp:JSmith@contoso.com)(mail=JSmith@contoso.com))
Tento dotaz LDAP vyhľadá všetky objekty služby Active Directory, ktoré majú adresy proxy alebo hodnotu atribútu mail, ktorá obsahuje JSmith@contoso.com.

Spustiť dotaz LDAP môžete použiť nástroj Active Directory Users a počítače. Viac informácií o tom, ako používať takýto nástroj, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite Microsoft TechNet:
Základy dotaz LDAP
Ak sa vráti viacero výsledkov, výsledky môžete vyriešiť tak, že len jeden objekt má proxy adresu a mail atribút problém e-mailovú adresu.

Metóda 2: Nájdite objekt azúrovo reklamy

Ak objekt už existuje v azúrovo reklamy a má rovnaké SMTP adresu alebo poštou atribút ako objektu lokálnej služby Active Directory, môžete vyhľadať a odstrániť protichodné objekt alebo e-mailovú adresu z účtu vašej organizácie.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

V predvolenom nastavení synchronizácie adresárov prebieha každé 3 hodiny. Minimalizovať vplyv navrhovaných opraviť na príslušného používateľa, môžete vynútiť synchronizáciu adresárov na okamžité spustenie. Pre viac informácií o tom, ako to urobiť, nájdete nasledujúce webovú lokalitu spoločnosti Microsoft:
Synchronizáciu svojich priečinkov
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky alebo Azure služby Active Directory Fórum .

Vlastnosti

ID článku: 2520976 - Posledná kontrola: 9. júla 2014 - Revízia: 13.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Office 365
  • Windows Intune
  • CRM Online via Office 365 E Plans
  • Microsoft Azure Recovery Services
  • Office 365 Identity Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e o365m o365022013 kbmt KB2520976 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2520976

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com