Hata Azure Active Directory Eşitleme Aracı'nı çalıştırdığınızda, 012

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 2520976 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

SORUN

Office 365, Azure veya Windows Intune gibi kuruluş hesabınızda Microsoft Azure Active Directory Eşitleme Aracı'nı çalıştırdığınızda, MSOnlineServicesTeam@MicrosoftOnline.com tarafından gönderilen bir e-posta iletisi içinde aşağıdaki hata iletisini alabilir:
Hata 012: Microsoft Çevrimiçi Hizmetler, bu nesnenin proxy adresi yerel, bu nesne ile ilişkili olduğundan güncelleştirilemiyor Active Directory zaten başka bir nesne ile ilişkilidir. Bu yerel Active Directory'de düzeltin.

NEDEN

Bu sorun oluşur veya daha aşağıdaki koşullardan biri doğru olduğunda:
  • Nesneyi yerinde Active Directory'de sorunu raporlama nesnesinin SMTP adresi ile aynı olan bir SMTP adresi vardır.
  • Nesneyi yerinde Active Directory'de sorun bildirme nesneyle aynı bir posta özniteliğine sahip.
  • Bir nesne zaten kuruluş hesabınızda var ve şirket içi Active Directory'de nesne aynı SMTP adres veya posta özniteliği vardır.

ÇÖZÜM

Bu sorunu gidermek için aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın:

Yöntem 1: nesne yerinde Active Directory'de bulun.


Sorun bildirme nesneyle aynı bir SMTP adresi veya posta özniteliği kullanmak yerinde Active Directory nesnelerini bulmak için şirket içi Active Directory bir LDAP sorgusu çalıştırın.

Sorun proxy adresi jsmith@contoso.com ise, örneğin, LDAP sorgusu şuna benzer:
(|(proxyAddresses smtp =:JSmith@contoso.com)(Mail=JSmith@contoso.com))
Bu LDAP sorgusu proxy adresleri Active Directory'de veya JSmith@contoso.com içeren posta özniteliği değeri tüm nesneleri arar.

Bir LDAP sorgusu çalıştırmak için Active Directory Kullanıcıları ve bilgisayarları gibi bir aracı kullanabilirsiniz. Böyle bir aracı kullanma hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft TechNet Web sitesine gidin:
LDAP sorgu temelleri
Birden çok sonuç döndürülmezse, o yalnızca bir nesnenin proxy adresi ve posta özniteliğiyle sorun e-posta adresi sahiptir sonuçları çözümleyebilirsiniz.

Yöntem 2: nesne Azure Reklamı bulun.

Nesne zaten Azure Reklamı varsa ve şirket içi Active Directory'de nesne aynı SMTP adres veya posta özniteliği vardır, bulmak ve daha sonra çakışan nesne kaldırmak veya kuruluş hesabınızdan e-posta adresi.

DAHA FAZLA BİLGİ

Varsayılan olarak, dizin eşitleme her 3 saatte bir çalışır. Önerilen düzeltme etkilenen kullanıcının üzerindeki etkisini en aza indirmek için dizin eşitleme hemen çalışmaya zorlayabilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesine bakın:
Dizinlerinizi Eşitle
Hala Yardım gerekiyor mu? Git Office 365 topluluğu Web sitesi veya Azure Active Directory forumları .

Özellikler

Makale numarası: 2520976 - Last Review: 9 Temmuz 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 13.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Office 365
  • Windows Intune
  • CRM Online via Office 365 E Plans
  • Microsoft Azure Recovery Services
  • Office 365 Identity Management
Anahtar Kelimeler: 
o365 o365a o365e o365m o365022013 kbmt KB2520976 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, Microsoft Makine Çevirisi Düzenleme yazılımı tarafından tercüme edilmiş olup, yüksek olasılıkla profesyonel bir çevirmen yerine CTF teknolojisi kullanılarak, Microsoft Topluluğu tarafından düzenlenmiştir. Microsoft, Bilgi Bankamız içindeki tüm makaleleri kendi dilinizde okuyabilmeniz için size hem profesyonel çevirmenler tarafından tercüme edilen hem de makine tarafından tercüme edildikten sonra Topluluk tarafından kontrol edilen makaleler sunar. Bununla birlikte, makine tarafından tercüme edilen, hatta Topluluk tarafından kontrol edilen bir makale bile her zaman mükemmel dil kalitesinde olmayabilir. Makalede dilinizi konuşan yabancı birisinin yapabileceği türden sözcük, söz dizimi veya dilbilgisi hataları bulunabilir. Microsoft, içeriğin hatalı tercümesinin veya müşterilerimiz tarafından kullanımının doğurabileceği olası yanlış anlamalar, hatalar veya zararlardan sorumlu değildir. Öte yandan Microsoft, Makine Çevirisi Düzenleme işlemini geliştirmek amacıyla Makine Çevirisi Düzenleme yazılımını ve araçlarını sık sık güncelleştirmektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir: 2520976

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com