Помилка 012 під Вільний час запуску засобу Azure служба Active Directory Sync

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2520976 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час запуску засобу Microsoft Azure служба Active Directory Sync в організаційний обліковий запис А комп'ютера, наприклад Office 365, Azure або Windows Intune, ви отримуєте таке протокол IMAP про помилку у повідомленні електронна пошта, що надсилається за MSOnlineServicesTeam@MicrosoftOnline.com:
Помилка 012: Не вдалося оновити цей об'єкт Microsoft Online Services, тому що адреса проксі-сервера, пов'язаними з об'єктом в місцевому служба Active Directory уже пов'язано з іншим об'єктом. Виправити це в вашому місцевим служба Active Directory.

Причини

Ця проблема виникає, якщо один або більше з таких умов, правда:
  • Об'єкт у локальній службі служба Active Directory має адресу SMTP, що збігається з SMTP-адресу об'єкт, який повідомляє проблема.
  • Об'єкт у локальній службі служба Active Directory має атрибут пошти, що об'єкт, який повідомляє, проблема ідентична.
  • Об'єкт уже існує в організаційний обліковий запис А комп'ютера і має таку саму SMTP адресу або пошти властивість об'єкта в локальній службі служба Active Directory.

РІШЕННЯ

Щоб вирішити цю проблему, використовуйте один з наступних методів:

Метод 1: Знайдіть об'єкт у локальній службі служба Active Directory


Щоб знайти локальної служби служба Active Directory об'єкти, що використовують вашу SMTP-адресу або атрибут пошти збігається з об'єкт, який повідомляє проблему, запустіть запит на LDAP в локальній службі служба Active Directory.

Наприклад, якщо проблема адреси проксі-серверів jsmith@contoso.com, LDAP запит на змінення буде мати такий вигляд:
(|(proxyAddresses = smtp:JSmith@contoso.com)(mail=JSmith@contoso.com))
Цей запит LDAP виглядає для всіх об'єктів у служба Active Directory, які мають адресу проксі-сервера або пошти значення атрибута, яке містить JSmith@contoso.com.

За допомогою такого інструменту, як служба Active Directory - користувачі й комп'ютери виконуєте запит на LDAP. Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання такого інструменту зверніться до веб-сайту Microsoft TechNet:
Основи LDAP запит на змінення
Якщо кілька результати повертаються, ви можете вирішити результати, так що лише один об'єкт має проксі адресу та пошти атрибут з проблемою електронну адресу.

Метод 2: Знайдіть об'єкт у блакитній оголошення

Якщо об'єкт уже існує в блакитні оголошення і має таку саму SMTP адресу або пошти властивість об'єкта в локальній службі служба Active Directory, можна знайти і потім видаліть конфліктні об'єкт або адресу електронна пошта з облікового запису організаційні.

Додаткові відомості

Типово синхронізація каталогів курсує кожні 3 години. Мінімізувати вплив запропонованим виправленням на уражені користувача, ви можете змусити синхронізації каталогів невідкладне. Детальніше про те, як це зробити можна знайти веб-сайт корпорації Майкрософт:
Синхронізації каталогів
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2520976 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 12.0
Застосовується до:
  • Microsoft Azure
  • Microsoft Office 365
  • Windows Intune
  • CRM Online via Office 365 E Plans
  • Microsoft Azure Recovery Services
  • Office 365 Identity Management
Ключові слова: 
o365 o365a o365e o365m o365022013 kbmt KB2520976 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2520976

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com