Mená používateľov balíka Office 365, Azure alebo Windows Intune nezhodujú lokálnym atribútom UPN alebo alternatívne prihlasovacie ID

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2523192 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Po spustení nástroja Microsoft Azure Active Directory synchronizácie, zistíte, že meno používateľa používateľ Office 365, Azure alebo Windows Intune nezodpovedá lokálneho používateľa hlavné meno používateľa (UPN) alebo alternatívne identifikáciu prihlásenia. UPN alternatívne prihlasovacie ID je možné alebo je meno používateľa, e-mailovú adresu alebo nejaký iný atribút.

PRÍČINA

Existujú tri možné príčiny tohto problému:
 • Doménu spoločnosti ešte nie je overená. Doména UPN lokálneho alebo alternatívne prihlasovacie ID je doménu, ktorá ešte nebola overená v účtu vašej organizácie.
 • Oblak-riadené používateľ nemá licenciu. Používateľa účtu vašej organizácie nie je združená a bola priradená licencia.
 • Príponu domény UPN alebo alternatívne prihlasovacie ID sa zmenil z jedného združená doména na inú združenú doménu.

RIEŠENIE

Scenár č.1: Spoločnosť domény nie je doteraz overené

Uistite sa, že Prípona domény UPN alebo alternatívne prihlasovacie ID je overená v organizácii. Máte-li synchronizáciu používateľov skôr, ako si overiť doménu, meno používateľa, používateľ je zmení.
Ako určiť príponu domény UPN
Na radiči domény alebo na počítači, na ktorom je nainštalovaný systém Windows Server Administration nástrojov, postupujte nasledovne:
 1. Otvorená Active Directory Users a počítače. Chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu DSA.msc, a potom kliknite na tlačidlo OK.
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši domény, a potom kliknite na tlačidlo Hľadať.
 3. V poli názov zadajte zobrazované meno používateľa a potom kliknite na tlačidlo Nájsť teraz.
 4. Dvakrát kliknite na meno používateľa vo výsledkoch hľadania, a potom kliknite na účet kartu.
 5. V časti prihlasovacie meno používateľaPoznámka časť domény používateľského prihlasovacieho mena. Toto je známe ako prípona hlavného mena používateľa.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Používateľa vlastnosti dialógové okno zobrazené prihlasovacie meno
Ako určiť príponu domény pre alternatívne prihlasovacie ID
Na radiči domény alebo na počítači, na ktorom je nainštalovaný systém Windows Server Administration nástrojov, môžete použiť Active Directory Service rozhrania Editor (ADSI Edit) určiť príponu domény pre alternatívne prihlasovacie ID. Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete vPomocou ADSI Edit Edit Active Directory atribúty.

Poznámka: Ak príponu domény nie je zaregistrovanú doménu, musíte zaregistrovať doménu pomocou registrátor domény alebo zmeňte príponu domény používateľa na doménu, ktorá je registrovaná. Túto príponu domény musí byť zaregistrovaná pomocou registrátor domény skôr, ako si môžete overiť doménu v účtu vašej organizácie.

Scenár č.2: Cloud-riadené používateľ má licenciu

Aktualizovať používateľa (UPN) riadených oblak používateľ bola priradená licencia, postupujte nasledovne:
 1. Spustite Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell, a potom pripojte Azure služby Active Directory (azúrovo reklamy). Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
 2. Spustite nasledujúci cmdlet prostredia Windows PowerShell:

  Set-MsolUserPrincipalName -UserPrincipalName [CurrentUPN] -NewUserPrincipalName [NewUPN]

Scenár 3: Príponu domény UPN alebo alternatívne prihlasovacie ID zmenil z jedného združená doména iného združená doména

Postupujte podľa krokov v nasledujúcom článku databázy Microsoft Knowledge Base:
2669550Zmeny nie sú synchronizované pomocou nástroja Azure Active Directory Sync po zmene UPN používateľské konto používať rôzne združenej doméne

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Príkazy prostredia Windows PowerShell v tomto článku vyžadujú Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell. Ďalšie informácie nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft: Ďalšie informácie o tom, ako pridať a overiť doménu v Office 365, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Pridanie domény do balíka Office 365
Ďalšie informácie o tom, ako aktualizovať atribúty synchronizované, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2643629Jeden alebo viac objektov nesynchronizovať pri použití nástroja Azure Active Directory Sync
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky alebo Azure služby Active Directory Fórum .

Vlastnosti

ID článku: 2523192 - Posledná kontrola: 9. júla 2014 - Revízia: 35.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 Identity Management
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365m o365022013 kbgraphic kbmt KB2523192 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2523192

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com