Používateľských mien používateľov na účte organizačné Office 365, Windows Azure alebo Windows Intune nezhodujú lokálnych používateľov

Preklady článku Preklady článku
ID článku: 2523192 - Zobraziť produkty, ktorých sa tento článok týka.
Rozbaliť všetko | Zbaliť všetko

PROBLÉM

Po spustení nástroja Windows Azure Active Directory Sync, zistíte, že meno používateľa konta organizačné Office 365, Windows Azure alebo Windows Intune nezodpovedá lokálneho používateľa hlavné meno používateľa (UPN).

PRÍČINA

Existujú dve možné príčiny tohto problému:
 • Doménu spoločnosti ešte nie je overená. Prípona UPN lokálneho používateľa je doména, ktorá ešte nebola overená v účtu vašej organizácie.
 • Oblak-riadené používateľ nemá licenciu. Používateľa účtu vašej organizácie nie je združená a bola priradená licencia.

RIEŠENIE

Scenár č.1: Spoločnosť domény nie je doteraz overené

Uistite sa, že UPN príponu domény je overená v organizácii. Máte-li synchronizáciu používateľov skôr, ako si overiť doménu, meno používateľa, používateľ je zmení.
Ako určiť Prípona hlavného mena používateľa pre používateľa
Na radiči domény alebo na počítači, na ktorom je nainštalovaný systém Windows Server Administration nástrojov, postupujte nasledovne:
 1. Otvorená Active Directory Users a počítače. Chcete urobiť, kliknite na tlačidlo Štart, kliknite na tlačidlo spustiť, typu DSA.msc, a potom kliknite na tlačidlo OK.
 2. Kliknite pravým tlačidlom myši domény, a potom kliknite na tlačidlo Hľadať.
 3. V poli názov zadajte zobrazované meno používateľa a potom kliknite na tlačidlo Nájsť teraz.
 4. Dvakrát kliknite na meno používateľa vo výsledkoch hľadania, a potom kliknite na účet kartu.
 5. V časti prihlasovacie meno používateľaoznámenie časť domény používateľského prihlasovacieho mena. Toto je známe ako prípona hlavného mena používateľa.

  Zbaliť tento obrázokRozbaliť tento obrázok
  Používateľa vlastnosti dialógové okno zobrazené prihlasovacie meno
Poznámka Ak prípona UPN nie je zaregistrovanú doménu, musíte zaregistrovať doménu s registrátor domény alebo zmeniť UPN príponu používateľa do domény, ktorá je zapísaná. Táto prípona hlavného mena používateľa musia byť registrované u registrátora domény skôr, ako si môžete overiť doménu v účtu vašej organizácie.

Scenár č.2: Cloud-riadené používateľ má licenciu

Aktualizovať používateľa (UPN) riadených oblak používateľ bola priradená licencia pre šifrovacie kľúče, postupujte nasledovne:
 1. Štart Windows Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell, a potom sa pripojiť k Windows Azure Active Directory (Windows Azure AD). Ďalšie informácie o tom, ako to urobiť, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
  Pripojiť k Windows azúrovo reklamy pomocou prostredia Windows PowerShell
 2. Spustite nasledujúci cmdlet prostredia Windows PowerShell:

  Set-MsolUserPrincipalName -UserPrincipalName [CurrentUPN] -NewUserPrincipalName [NewUPN]

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Príkazy prostredia Windows PowerShell v tomto článku vyžadujú Windows Azure Active Directory modul pre Windows PowerShell. Ďalšie informácie nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft: Ďalšie informácie o tom, ako pridať a overiť doménu v Office 365, nájdete na nasledujúcej webovej lokalite spoločnosti Microsoft:
Pridajte a overte názov domény
Ďalšie informácie o tom, ako aktualizovať atribúty synchronizované, kliknite na nasledovné číslo článku publikovaného v databáze Microsoft Knowledge Base:
2643629 Jednotlivé objekty služby Doménové služby Active Directory nechcete synchronizovať Windows Azure AD
Potrebujete ešte pomoc? Prejdite na Komunita používateľov balíka Office 365 webové stránky alebo Windows Azure služby Active Directory webové stránky.

Vlastnosti

ID článku: 2523192 - Posledná kontrola: 1. novembra 2013 - Revízia: 28.0
Informácie v tomto článku sa týkajú nasledujúcich produktov:
 • Windows Azure
 • Microsoft Office 365
 • Microsoft Office 365 for enterprises (pre-upgrade)
 • Microsoft Office 365 for education  (pre-upgrade)
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Windows Azure Recovery Services
Kľúčové slová: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365m o365022013 after upgrade o365062011 pre-upgrade kbgraphic kbmt KB2523192 KbMtsk
Strojovo preložené
DÔLEŽITÉ: Tento článok je preložený pomocou softvéru na strojový preklad od spoločnosti Microsoft a možno ho opraviť prostredníctvom technológie Community Translation Framework (CTF). Microsoft ponúka strojovo preložené články, články upravené komunitou aj články preložené prekladateľmi, aby zabezpečil prístup ku všetkým článkom databázy Knowledge Base vo viacerých jazykoch. Strojovo preložené články aj upravené články môžu obsahovať chyby týkajúce sa slovnej zásoby, syntaxe alebo gramatiky. Microsoft nenesie zodpovednosť za akékoľvek nepresnosti, chyby alebo škody spôsobené neprávnym prekladom obsahu alebo jeho použitím zo strany našich zákazníkov. Ďalšie informácie o technológii CTF nájdete na lokalite http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/sk.
Pokiaľ chcete vidieť anglickú verziu článku, kliknite sem: 2523192

Odošlite odozvu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com