Імена користувачів у службі Office 365, Azure або Windows Intune не збігаються з локальним UPN або альтернативні Логін ID

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 2523192 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

ПРОБЛЕМА

Під Вільний час запуску засобу Microsoft Azure служба Active Directory Sync, ви помітите, що користувач ім'я користувача у службі Office 365, Azure або Windows Intune не відповідає користувача на локальне ім'я учасника-користувача (UPN) або чергуються Логін ID. UPN або альтернативні Логін ID може бути користувача ім'я користувача, адресу електронна пошта або деяких інших атрибутів.

Причини

Є три можливих причин цієї проблеми:
 • Домен установи ще не підтверджено. Домен з локальним UPN або альтернативні Логін ID є домен, який ще не перевірено у організаційний обліковий запис А комп'ютера.
 • Хмара керовані користувача має ліцензію. Користувач в організаційний обліковий запис А комп'ютера не Федеративні і був призначений ліцензію.
 • Доменний суфікс UPN або альтернативні Логін ID змінюється від одного федеративних доменів до іншої федеративних доменів.

РІШЕННЯ

Сценарій 1: Компанія домену не ще не вдалося перевірити

Переконайтеся, що доменний суфікс UPN або альтернативні Логін ID перевіряється в організації. Якщо ви синхронізуєте користувачів, перш ніж ви перевірити домен, користувача, ім'я користувача змінено відповідно.
Як визначити суфікс домену для на UPN
На контролері домену або на комп'ютері, на якому встановлена набір інструментів адміністрування сервера Windows виконайте такі дії:
 1. Відкрийте служба Active Directory - користувачі й комп'ютери. Щоб зробити це, натисніть кнопку почати, натисніть кнопку запустити, тип DSA. MSCі натисніть кнопку ОК.
 2. Клацніть правою кнопкою миші на домен і натисніть кнопку знайти.
 3. У полі ім'я введіть коротке ім'я користувача а потім кнопку Знайти.
 4. Двічі клацніть ім'я користувача в результатах пошуку і натисніть кнопку на рахунок вкладки.
 5. У розділі ім'я користувача для входуПримітка частиною ім'я домену користувача для входу. Це відомо як суфікс UPN.

  Згорнути це зображенняРозгорнути це зображення
  Користувач діалогове вікно Властивості показує ім'я користувача для входу
Як визначити суфікс домену для альтернативного Логін ID
На контролері домену або на комп'ютері, на якому встановлена набір інструментів адміністрування сервера Windows дає змогу служба Active Directory служби інтерфейсів редактор (редагування) визначити суфікс домену для ID є альтернативний вхід. Щоб дізнатися більше про те, як це зробити, див.За допомогою ADSI Edit-редагування служба Active Directory атрибути.

Примітка. Якщо суфікс домену не зареєстрований домен, слід зареєструвати домен за допомогою Реєстратор домену або замінити суфікс домену користувача на домен, який реєструється. Цей суфікс домену необхідно зареєструвати за допомогою реєстратора доменів, перш ніж можна перевірити домен в організаційний обліковий запис А комп'ютера.

Сценарій 2: Хмара керовані користувача має ліцензію

Щоб оновити UPN хмара керовані користувача, який був призначений ліцензію, виконайте такі дії:
 1. Почати на Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell а потім підключити до Azure служба Active Directory (AD блакитного). Щоб отримати додаткові відомості про те, як це зробити перейдіть на веб-сайті Microsoft:
 2. Запустіть такі команди cmdlet Windows PowerShell:

  Set-MsolUserPrincipalName -UserPrincipalName [CurrentUPN] -NewUserPrincipalName [NewUPN]

Сценарій 3: Доменний суфікс UPN або альтернативні Логін ID змінено з одного інтегрований домен на інший федеративних доменів

Виконайте інтерактивні елементи, описані в наступній статті бази знань Майкрософт.
2669550Зміни не синхронізовано Azure служба Active Directory Sync інструментом, після того, як ви зміните UPN обліковий запис А комп'ютера користувача для сценарій виконання різними федеративну домену

Додаткові відомості

Windows PowerShell команди в цій статті вимагають на Azure служба Active Directory модуль для Windows PowerShell. Щоб отримати додаткові відомості, перейдіть на веб-сайт корпорації Майкрософт: Щоб отримати додаткові відомості про те, як додати і перевірити домен у службі Office 365 перейдіть на веб-сайті Microsoft:
Додати ваш домен до Office 365
Щоб отримати додаткові відомості про те, як оновлення інших синхронізованих атрибути, клацніть цей номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
2643629Один або кілька об'єктів не синхронізуються під Вільний час сценарій виконання інструмента Azure служба Active Directory Sync
Все ще потрібна допомога? Перейдіть до на Office 365 спільноти веб-сайт або в Блакитні служба Active Directory форуми .

Властивості

Номер статті: 2523192 - Востаннє переглянуто: 9 липня 2014 р. - Редакція: 32.0
Застосовується до:
 • Microsoft Azure
 • Microsoft Office 365
 • Windows Intune
 • CRM Online via Office 365 E Plans
 • Microsoft Azure Recovery Services
 • Office 365 Identity Management
Ключові слова: 
o365 o365a o365e kbgraphxlink o365m o365022013 kbgraphic kbmt KB2523192 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 2523192

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com